סופי צדקה מראיינת את ירון לייזרמן סמנכ"ל שיווק קלנועית ריידר

סופי צדקה מראיינת את ירון לייזרמן סמנכ"ל שיווק קלנועית ריידר

תכירו זה ירון לייזרמן הוא סמנכ"ל שיווק קלנועית חשמלית ריידר שלום לך מה שלומך? אז אני הבטחתי להם שהם יכנסו לאירוע בבית החדש מה שנקרא בסטייל, חשבתי שקלנועית יכולה להיות רעיון נהדר.

ספר לנו קצת על הקלנועיות, מה הן, מי הן?

קלנועית זה בעצם רכב חשמלי קטן שנועד לנוסע אחד או שניים לסביבה הקרובה, נותן פתרון ניידות מצויין אם צריך לנסוע לסופר, למכולת, לקופת חולים, לבנק, לעשות סידורים זה הפתרון האידיאלי באופן הכי בטוח והכי ידידותי והכי קל וגם בעלות מינימלית.
זה רכב ירוק הוא חשמלי לגמרי טוענים אותו בלילה וביום נוסעים.

הקלנועיות הגדולות יכולות לנסוע בין 30  ל -40 ק"מ לטעינה כך שאת יכולה להסתובב עם זה כל היום בלי לדאוג תענוג. מה אתם אומרים לאה איציק? נחמד.

גם כשגיל הרשיון עובר אפשר להשתמש בזה?

זה בעיקר המטרה למי שרוצה לוותר על האוטו עובר לקלנועית ונהנה מעצמאות מלאה בניידות.

איך מתפעלים דבר כזה, זה תפעול קל?

תפעול הכי פשוט בעולם מפעילים את הידית ונוסעים עוזבים זה עוצר.

אז מה כדאי לדעת לפני שרוכשים קלנועית?

חשוב לדעת שיש 3 סוגים של קלנועיות:
הקלנועית הבאה היא קלנועית בינונית לנוסע אחד, היתרון שלה זה גם בעלות שהיא יותר נמוכה מקלנועית הגדולה וגם שהיא קומפקטית יותר אפשר להיכנס למקומות צפופים יותר.
הקלנועית הכי גדולה זה קלנועית לשני אנשים על פי  החוק מותר לנסוע עד שני אנשים.

היא לוקחת אותך גם בעליות קשות, אם משהו גר בירושלים למשל כדאי לקחת את הקלנועית הגדולה כי יש לך מנוע גדול שיכול לקחת אותך בעליות.

ליעוץ או הדגמה חינם בביתכם השאירו פרטים:

מאמרים נוספים שיעניינו אותך

קלנועית ברחובות והסביבה

מי אמר שיציאה לקניות, סידורים או מפגשים חברתיים מצריכה מכם להשקיע מאמץ פיסי? הקלנועית מלווה אתכם לכל מקום ובכל זמן! אתם מתגוררים ברחובות והסביבה? אתם

קרא עוד »

קלנועית באזור באר שבע

הניידות שלכם חשובה לנו! ברוכים הבאים אל "חשמלית ריידר"! גם אתם רוצים ליהנות מהתניידות קלה ברחבי השכונה ועיר המגורים שלכם? אתם נמצאים במקום הנכון! הקלנועיות

קרא עוד »

קלנועית בנתניה והסביבה

עם "חשמלית ריידר", אתם אף פעם לא לבד! גם אתם מרגישים שיציאה לקניות ולסידורים הפכה לכמעט בלתי אפשרית? מהיום, גם אתם יכולים לשמור על העצמאות

קרא עוד »
דילוג לתוכן