טיפים שימושיים לבחירת קלנועית מיד שניה

26 נובמבר 2020

תוכן העניינים

אנשים רבים מוצאים עצמם נזקקים לפתרון הניידות של קלנועית מסיבות שונות, חלקם לצמיתות וחלקם לתקופה מוגבלת. קלנועית חדשה היא מוצר יקר, שלא כל אחד יכול להרשות לעצמו, וההוצאה עלולה להיות נטל כבד על תקציב המשפחה. מי שזקוק לקלנועית, ואינו יכול להרשות לעצמו לקנות קלנועית חדשה מדגם טוב, יכול למצוא מענה לצרכיו ברכישת קלנועית משומשת. להלן 4 טיפים שיעזרו לכם בעת קניית קלנועית יד 2.

קנייה מחברה

חברות ויצרניות שונות מוכרות קלנועיות יד 2. במקרה שאתה קונה מיצרן או חברה, אתה יכול לקבל אחריות של כמה חודשים על הקלנועית, ואתה יכול להיות שקט בקשר למצבה המכני. יחד עם זאת, מומלץ לברר בחברה אילו תיקונים ושיפוצים בוצעו בקלנועית, ומה היה מצבה לפני ששופצה. בנוסף, יש לברר מה כוללת האחריות שתקבלו.

קנייה מאדם פרטי

בקניית קלנועית משומשת מאדם פרטי, חשוב לדעת למה היא שימשה, עבור מי נרכשה, מתי נרכשה, מה היה אופי השימוש והתדירות ומדוע היא נמכרת. נסו לברר כמה שיותר פרטים, על מנת לקבל תמונה מדויקת על מצב הקלנועית. בנוסף יש לברר לגבי אחריות – האם האחריות עדיין בתוקף, והאם ניתן להעביר אותה על שמכם. כמו כן, במידה ובוצעו תיקונים ושיפוצים, בקשו לראות אחריות על אותם חלקים שהוחלפו.

בדיקת חלקים

יש לוודא שהקלנועית נבדקה, שופצה ותוקנה על ידי טכנאי מוסמך. במידה והוחלפו חלקים, רצוי לוודא שיש עליהם אחריות, שכן תרצו לדעת שיש לכם למי לפנות אם קורית תקלה, ולקבל אישור שפנייתכם אכן תיענה.

בדיקת המצבר

בדקו בן כמה המצבר המותקן בקלנועית, מתי מומלץ על פי היצרן להחליפו, והאם הוא באחריות. במידה והוחלף מצבר, בדקו האם הוא מומלץ על ידי היצרן, מתי הוחלף והאם יש עליו אחריות.

כפי שכבר בטח הבנתם, אחריות על חלקי הקלנועית השונים או על פעילותה התקינה הכללית חשובים מאוד ומהווים יתרון גדול בעת רכישת קלנועית מיד שניה. קלנועית שעברה בדיקה מקיפה ומקצה שיפורים לקראת המכירה מחדש עדיפה מקלנועית שנמכרת ללא בדיקה או תיקונים. למרות שקלנועית יד 2 שלא עברה מבדקים עלולה להימכר בסכומים קטנים יותר, יתכן שלאחר תקופה קצרה תצטרכו להשקיע את ההפרש הכספי בתיקונים בלתי צפויים.

FacebookWhatsAppTwitterEmail

חייגו עכשיו

ייעוץ ראשוני

וואטסאפ
ייעוץ בוואטסאפ דילוג לתוכן