הביטוחים הנדרשים לקלנועית

15 אוגוסט 2022

תוכן העניינים

קלנועית מהווה את הפתרון המושלם עבור כל מי שמתקשה להתנייד בצורה עצמאית, מאחר והיא מאפשרת להגיע לכל מקום במהירות וביעילות. השימוש בקלנועית אינו מצריך רישיון או טסט, לכן אין שום חובה לבטח אותה. עם זאת, כדאי לשקול רכישה של ביטוח לקלנועית, על מנת להימנע מהוצאות מיותרות בהמשך הדרך. אומנם נראה כי מדובר על תשלום מיותר, המעמיס על ההוצאות היומיומיות, אך למעשה מדובר על אמצעי חיוני שיאפשר לכם לשמור על הקלנועית ועל חופש התנועה שלכם, במקרה של תאונה. יש לזכור כי רוב האנשים המשתמשים בקלנועית נאלצים לשלם סכומי כסף משמעותיים עבור טיפולים ותרופות, לכן הביטוח יכול לחסוך להם הוצאה בלתי אפשרית, במידה והקלנועית תיפגע בתאונה.

מה חשוב לדעת לגבי הביטוחים הנדרשים לקלנועית?

אומנם החוק אינו מחייב רכישת ביטוח לקלנועית, אך מדובר ללא ספק על ביטוח חשוב וחיוני, שיכול להבטיח לכם שקט נפשי ולחסוך בהוצאות מיותרות בהמשך הדרך. מדובר על אמצעי נוח ויעיל לצמצום סיכונים, מכיוון שהביטוח יוכל לממן את ההוצאה של רכישת קלנועית חדשה, במקרים של תאונה קשה, גניבה וכדומה. לא כולם יכולים להרשות לעצמם לרכוש קלנועית נוספת, לכן מומלץ להשקיע בביטוח מקיף ויסודי, שיאפשר לכם לשמור על חופש התנועה והעצמאות שלכם, ללא שום צורך להיכנס לחובות. חשוב להכיר את סוגי הביטוחים השונים המתאימים לקלנועית, מאחר ובניגוד לביטוח רכב, אין מדובר על ביטוח חובה וביטוח מקיף או ביטוח צד ג’. הביטוחים המתאימים ביותר לכל מי שמחזיק בקלנועית, הינם ביטוח נגד נזיקין, ביטוח צד ג’ וביטוח רכוש. כדאי תמיד להתייעץ עם סוכן ביטוח שמתמצא בתחום, על מנת להבטיח לעצמכם את הבחירה המתאימה ביותר עבורכם. 

הביטוחים הנדרשים לקלנועית – דקויות שונות שחשוב להכיר

קודם כל, כדאי לדעת כי הביטוח לקלנועית אינו מצריך רישיון נהיגה, בניגוד לביטוח רכב. אך בדומה לביטוח רכב, מומלץ להשקיע בביטוח צד ג’, על מנת להגן על עצמכם מפני תביעות, במקרה של תאונת דרכים, המערבת כלי רכב או הולכי רגל. יש לזכור כי הקלנועית עלולה לגרום לנזק משמעותי להולכי רגל, לכן חשוב לא לזלזל בנושא. כמו כן, כדאי לדעת כי הביטוח מתאים לכל אדם בוגר מעל גיל 18, כולל אנשים בגיל השלישי. מדובר על השקעה בבטיחות האישית שלכם ובשקט הנפשי, מאחר ואף אחד לא היה רוצה להתעסק עם תביעות נזיקין, במקרים של תאונת דרכים.

אנו בחברת חשמלית ריידר נשמח לספק לכם מידע לגבי הביטוחים הנדרשים לקלנועית, שיבטיחו לכם שקט נפשי ושנת לילה טובה יותר. אנו מחזיקים בוותק וניסיון של מעל ל- 40 שנה בתחום ונשמח לספק לכם את הקלנועיות האיכותיות, העמידות והבטיחותיות ביותר. אנו עובדים אך ורק עם המותגים המובילים ביותר בתחום, במטרה להבטיח לכם מוצרים איכותיים, העומדים בכל תקני הבטיחות.

לקבלת מידע נוסף, צרו איתנו קשר!

FacebookWhatsAppTwitterEmail

חייגו עכשיו

ייעוץ ראשוני

וואטסאפ
ייעוץ בוואטסאפ דילוג לתוכן