המדריך השלם לרכישת הקלנועית המתאימה

25 מאי 2021

תוכן העניינים

רוצים לרכוש קלנועית יד 2 או כל קלנועית אחרת ולא יודעים להתאים את העלות ואת המטרה שלכם לצורך? זה יכול לקרות לכל אחד ואחת מכם אבל כשיש ריידר, יש לכם את המדריך השלם שיכול בהחלט להוביל אתכם לעשות את הבחירה הנכונה, הנוחה והבטוחה. 

שוקלים לרכוש את סוג הקלנועית שהכי תתאים לכם? במיוחד עבורכם כל השאלות והתשובות בדרך לרכישה הנכונה ביותר. 

מה המהירות שאפשר להשיג עם קלנועית והאם צריך רישיון? 

נסיעה באמצעות קלנועית תאפשר לכם לנוע עד 12 קמ”ש ולא מעבר מכיוון שאלו הן תקנות התעבורה למהירות מותרת בכלי נסיעה זה. עם זאת החדשות הטובות הן כי קלנועית איננה מוגדרת כלי נהיגה ולכן זה לא מצריך רישיון נהיגה אם בוחרים לנוע איתה ממקום למקום. 

אז אולי אין צורך ברישיון ובכלי זה לא נחשב לי נהיגה על פי משרד התחבורה, מאידך גיסא תקנות התעבורה במדינת ישראל קובעות שנוכח עובדה זו יש לנהוג רק על מדרכה ולא על הכביש. אם אין מדרכה יש לנוע רק בשולי הכביש והכול תוך כדי נקיטת אמצעי זהירות הנדרשים. 

באילו מקומות ובאילו תנאים ניתן להתנייד עם קלנועית? 

רוב הדגמים בארץ ואפילו במדינות זרות מאפשרים כניסה על קלנועית לכל מקום שרק תרצו לרבות מרכזי קניות. אם זאת, חשוב לחפש אחר דגמים המתאימים וייעודיים לנוע גם בתוך מקומות ומרכזי קניות סגורים זאת כדי לאפשר את הניידות הטובה ביותר. 

בנוסף לכל היתרונות שיש לקלנועית להציע, היא בהחלט יכולה לספק מורכבות של מערכות מהטובות ביותר וכך לאפשר נסיעה בכל תנאי מזג האוויר לרבות גשם. 

עם זאת, רצוי שלא לנסוע בכוונה בתוך שלולית, להימנע מחשיפה לגשם ואם בכל זאת בוחרים שכן לעשות כך יש לרכוש מראש קלנועית סגורה שמתאימה לכל מצבי מזג האוויר החל מגשם חזקה, רוח, שמש עזה ועוד. 

מאיפה כדאי לרכוש קלנועית יד 2 והאם היא יכולה לשרת אתכם נאמנה כמו קלנועית חדשה? 

לעיתים אפשר ואפילו מומלץ לרכוש קלנועית יד שנייה, עם זאת חשוב למצוא אחת שהסיכון ברכישתה לא יהיה גדול מדי. לכאן או לכאן, אם בוחרים ללכת על קלנועית יד שנייה רצוי מאוד שרכישה זו תתבצע רק מול גורמים מוסמכים ואחראיים וכן להקפיד על מצב תקין הן במצב עמידה והן במצב נסיעה. 

כמו כן יש לדרוש תשובות ברורות ביותר באשר לאחריות שמקבלים בעת הרכישה והאם גם קלנועית שהיא רבת שנים בעלת שירות טכני לרבות חלפים זמינים ומקוריים בלבד. 

ועכשיו, לרכישה עצמה, חושבים שאתם צריכים כלי שיוביל אתכם בכל הדרכים ללא דאגות, חששות ובעיקר בביטחון מלא בכל עונות השנה?

חשמלית ריידר- הבית הטוב ביותר שדואג כי הנסיעה שלכם תתחיל ותסיים בנעימות ובבטחה. 

FacebookWhatsAppTwitterEmail

חייגו עכשיו

ייעוץ ראשוני

וואטסאפ
ייעוץ בוואטסאפ דילוג לתוכן