היתרונות של הקלנועית לשיפור איכות החיים

28 אפריל 2021

תוכן העניינים

תוחלת החיים בישראל עלתה משמעותית עם השנים, בד בבד עם העלייה באיכות החיים. כיום יש לבני הגיל השלישי מגוון רחב של אמצעים שיציעו להם את השדרוג הנדרש באיכות החיים, והסטנדרט רק עולה משנה לשנה עם התפתחות הטכנולוגיה והשפעתה על החיים שלנו.

קלנועיות מקיימות את התנאי הזה, במיוחד אם לוקחים בחשבון את הדגמים המתקדמים והחדישים ביותר המוצעים כיום. אז למה גם לכם או לקרובים לכם כדאי להצטייד בקלנועית? כל היתרונות של הקלנועית, והתמורה שלה לשיפור איכות החיים בכל גיל, במאמר הבא.

שומרים על העצמאות

אחד היתרונות המובהקים של קלנועיות הוא שהן מאפשרות לבני ולבנות הגיל השלישי לשמור באופן כמעט מוחלט על העצמאות שלהם, להתנייד מחוץ לבית בקלות מרשימה ולעשות – פשוטו כמשמעו – את כל מה שהם תמיד חלמו עליו.

כאשר האדם המבוגר עושה זאת, הוא נהנה מרשימה ארוכה של תמורות: שיפור הביטחון העצמי ותחושת המסוגלות האישית, האפשרות לשמור על שגרת חיים וליהנות מהיתרונות הטבעיים של הגיל השלישי (דוגמת המשפחה המורחבת שניתן לבקר, או התחביבים שאפשר לפתח בשלב קסום זה של החיים) ועוד.

שילוב בין נוחות לפשטות

תפעול הקלנועית הוא פשוט בכל קנה מידה. היא מסוגלת לעבור מרחקים מרשימים בין טעינה לטעינה, ולהתנייד בקלות בתנאי דרך שונים. כך לדוגמה תמצאו כיום דגמי קלנועיות המגיעים עם 3.3 כוח סוס ו-2500 W, מה שמביא לכך שהם מסוגלים להתנייד בקלות גם בעליות תלולות או כשעל גבי הקלנועית שני נוסעים.

הקלנועיות המוצעות כיום מציעות מקסימום נוחות. הדבר בא לידי ביטוי מובהק בתפעול הרכב, באפשרות העלייה והירידה ממנו או בתוספות האפשריות המשדרגות את חוויית ובטיחות הנסיעה.

חיסכון כלכלי לא מבוטל

שמירה על יציבות כלכלית היא חלק מרכזי במסע לעבר איכות חיים גבוהה בגיל השלישי. קלנועית מגיעה כיום בסכומים שהם בהחלט ברי השגה, עם כמה וכמה דרכים להוזיל את העלויות: החל מקבלת סבסוד על ידי גופים כמו משרד הביטחון, משרד הבריאות וגורמים נוספים, ועד לאפשרות הרכישה של קלנועית יד 2 במחיר שיהיה נוח אפילו יותר.

קלנועית עשויה בהמשך לכך להציע חיסכון כלכלי בהשוואה לאפשרויות תחבורה אחרות. אין כאן צורך ברישיון ייעודי, בביטוחים, בהוצאות על דלק וכן הלאה. דגם של חברה מהשורה הראשונה בתחום יציע לכם גם אמינות וראש שקט למשך זמן, עובדה המבטלת כמעט לחלוטין את ההוצאות השוטפות עבור השימוש בקלנועית.

כך עושים זאת נכון

ההחלטה להצטייד בקלנועית היא מצוינת בנקודת הפתיחה, וכדי למקסם אותה עוד יותר כדאי להשקיע מחשבה בבחירת הקלנועית. כמובן שלכל קלנועית יש את המאפיינים שלה, כך שרצוי לסקור את הגודל, הצורה, אפשרויות השימוש (קלנועית מתקפלת למשל) ופרמטרים אחרים במעמד הבחירה.

החדשות הטובות הן שעקב ההיצע הקלנועיות הרחב כיום כל אחד יכול למצוא את הרכב המושלם עבורו, שמתאים לצרכים ולרצונות שלו כמו כפפה ליד. כמובן שייעוץ והדרכה של חברות מנוסות הבקיאות בתחום, יוכל לסייע לתהליך הבחירה.

FacebookWhatsAppTwitterEmail

חייגו עכשיו

ייעוץ ראשוני

וואטסאפ
ייעוץ בוואטסאפ דילוג לתוכן