קלנועית לגיל הזהב – משפרת את איכות החיים!

24 נובמבר 2020

תוכן העניינים

לא ממש משנה בני כמה אתם, הרי שתמיד תרצו ליהנות מאיכות חיים גבוהה. אנחנו ב”חשמלית ריידר“, מאמינים כי דווקא השינויים הקטנים ביותר, מייצרים את האפקט הגדול ביותר! בכוחה של הקלנועית לשפר משמעותית את איכות החיים שלכם, להפוך את שגרת היום שלכם לפשוטה יותר, עצמאית יותר ומהנה יותר!

הקלנועיות שאנו מציעים למכירה:

החיים מתחילים בגיל הזהב עם קלנועית!

אף פעם לא מאוחר מדי לשפר את איכות החיים שלכם. גם אתם יכולים להפוך את האתגרים שבגיל הזהב להזדמנות! בגיל השלישי, יש לכם פנאי רב להשקיע בעצמכם, לטפח את עצמכם ולהקיף את עצמכם בחברה מחבקת. הודות לקלנועית, גם אתם יכולים ליהנות מסדר יום עשיר וגדוש בתוכן. איך הקלנועית משפרת את איכות החיים שלכם?

  • באמצעותה, תוכלו להגיע בקלות לחוגים במתנ”ס
  • התניידות בתוך העיר והשכונה אל מועדון היום, קופת חולים או סופר-מרקט
  • תוכלו להיפגש עם הנכדים והחברים בגינה הציבורית
  • הקלנועית חוסכת מכם מאמץ גופני!

“האם אתם מציעים גם שירות השכרת קלנועיות?”

בהחלט! אנו שמחים להציע שירות גם לקהל הלקוחות שרוצה להשכיר מאיתנו קלנועיות. מדובר על פתרון נפלא לאלו מכם שעתידים לנסוע לחופשה בחו”ל או בארץ. הקלנועית שאנו משכירים היא קלנועית מתקפלת, כזו שניתן לאחסן גם ברכב הפרטי וגם להעלות למטוס. איך היא יכולה לשפר את החוויה שלכם מהטיול?

  • התניידות במרחבים העצומים של הטרמינל באמצעות קלנועית
  • במדרחוב או במרכז הקניות – הקלנועית אתכם

מסתייעים במקל הליכה? גם לזה יש לנו פתרון!

הקלנועית עוצבה ותוכננה במטרה להתאים את עצמה לאורח החיים שלכם! בגיל השלישי, אתם מסתייעים בשלל אביזרי עזר, ביניהם גם מקל הליכה. אם אתם מעוניינים לצאת לסידורים או מפגשים חברתיים עם מקל ההליכה, אתם יכולים! במעמד רכישת הקלנועית, נשמח להציע לכם תפסן למקל ההליכה, כך שלא תצטרכו להטריד את עצמכם בחיפוש מקום בעבורו בכל נסיעה מחדש.

“איך אוכל להבטיח שלא יגנבו לי את הקלנועית?”

כשאתם רוכשים את הקלנועית, אתם רוכשים לעצמכם איכות חיים יוצאת מן הכלל! המון פעמים אנו נשאלים איך שומרים על הקלנועית מפני גניבות. כל עוד תוכלו לאחסן אותה בבית שלכם, מומלץ לעשות זאת. כשאתם יוצאים מהבית, כדאי להצטייד במנעול החוליות, באמצעותו יהיה ניתן לקשור את הקלנועית ולהרחיק גנבים לא מוסריים. 

אז מתי אתם יצאתם בפעם האחרונה לדרך חדשה? אנו מזמינים אתכם לפנות אלינו עוד היום! החיים מתחילים בגיל השלישי, והם מתחילים ברגל ימין כשאתם עולים על הקלנועית החדשה שלכם! 

FacebookWhatsAppTwitterEmail

חייגו עכשיו

ייעוץ ראשוני

וואטסאפ
ייעוץ בוואטסאפ דילוג לתוכן