קלנועית בפתח תקווה והסביבה

24 נובמבר 2020

תוכן העניינים

כל יום בחייכם יוכל להיות נוח, פשוט ועצמאי יותר – עם קלנועית בפתח תקווה והסביבה! אנחנו ב”חשמלית ריידר”, שמחים להיות הגשר ביניכם ובין איכות חיים גבוהה יותר. עם הקלנועית תוכלו להתנייד בעצמאות מלאה ברחבי העיר, לפגוש חברים, לערוך קניות או פשוט ליהנות מטיול ביום שמשי נעים.

אז היכן ניתן לרכוש את הקלנועיות שלנו באזור פתח תקווה? אצל המפיץ שלנו “משה רדומסקי קלנועיות”, ברחוב האילנות 40, כפר סירקין. לפרטים נוספים אודות דגמי הקלנועיות, מחירים ואביזרים שונים – פנו אלינו עוד היום! מלבד הקלנועית, אנו מציעים גם שלל אביזרים שתורמים לחווית נסיעה טובה ובטוחה יותר:

  • איתורן לקלנועית
  • הרחבת אחריות
  • מנעול חוליות ועוד…

“אין לי רישיון נהיגה. יש לכם קלנועית זוגית שבעלי ינהג?”

נהיגה בקלנועית לא מחייבת ברישיון נהיגה! המון לקוחות שלנו מופתעים לשמוע זאת, ואנו מאושרים על כך שאנו יכולים להנגיש את כלי ההתניידות לקהלים רבים. עם רכישת הקלנועית אינכם צריכים להחזיק ברישיון נהיגה וגם לא לעבור מבחן תיאוריה. ולשאלתכם, כן: אנו מציעים גם קלנועית המתאימה לזוג נוסעים!

“הקלנועית בטיחותית? לא נהגתי מעולם ואני קצת חושש”

אנו לא מספקים לכם רק פתרון ניידות, אלא פתרון ניידות איכותי ובטיחותי! הקלנועיות שלנו עומדות בסטנדרט הבטיחות המחמיר ביותר, ואם לא די בכך: הקלנועיות שלנו הן היחידות המאופיינת במערכת האטה אוטומטית בסיבובים. כך, אתם לא צריכים להטריד את עצמכם או לחשוש – הקלנועית דואגת לשלומכם בכל נסיעה ובכל מקום. 

אנו גאים ומאושרים לחגוג בימים אלו מוניטין חיובי של 40 שנות עשייה! התקדמו גם אתם אל קלנועית – יחיד, זוגית או מתקפלת, חדשה או יד שניה. מעוניינים בפגישת ייעוץ או הדגמה? אנו מלווים אתכם לאורך כל הדרך! פנו אלינו עוד היום לפרטים נוספים. 

FacebookWhatsAppTwitterEmail

חייגו עכשיו

ייעוץ ראשוני

וואטסאפ
ייעוץ בוואטסאפ דילוג לתוכן