קלנועית בנתניה והסביבה

24 נובמבר 2020

עם “חשמלית ריידר”, אתם אף פעם לא לבד! גם אתם מרגישים שיציאה לקניות ולסידורים הפכה לכמעט בלתי אפשרית? מהיום, גם אתם יכולים לשמור על העצמאות שלכם: הכירו את הקלנועית! אנו שמחים להציע את הקלנועיות שלנו ב-3 דגמים שונים לנוחיותכם:

  • דגם מתקפל – מתאים לאלו מכם שטסים ונוהגים גם ברכב הפרטי
  • דגם זוגי – מתאים לאנשים החיים בזוג (בן זוג/ילד/נכד/מטפל צמוד)
  • דגם יחיד – פתרון קלאסי להתניידות ברחבי העיר, הקיבוץ והמושב

מתגוררים בנתניה, רעננה, הוד השרון או כפר סבא? הקלנועית שלנו נגישה גם לכם! תוכלו לגשת גם אתם אל המפיץ שלנו בעיר נתניה – “אשר שבתאי קלנועיות“, ברחוב ברנר 17, נתניה. נסיעה טובה!

עסקה משתלמת עם איכות חיים שלא הכרתם!

אנו שואפים להעניק שירות לכמה שיותר לקוחות, וכך לשפר את איכות חייהם של רבים! אנו מודעים לכך שלכל אדם יכולות כלכליות שונות, אך זה לא מונע מאיתנו לעשות כל שאנו יכולים. לצד הדגמים החדשים של הקלנועיות שלנו, אנו מציעים גם דגמי יד שניה. מה זה אומר? שתוכלו גם אתם לרכוש לעצמכם איכות חיים בדמות קלנועית, אך בפחות כסף.

כל דגם יד שניה שלנו המוצע למכירה, עובר תהליך חידוש על ידי טכנאי קלנועיות מוסמך. בשונה מעסקאות יד שניה “קלאסיות”, אנו מציעים שירות מורחב:

  • תעודת אחריות בתוקף של 6 חודשים!
  • אנו מציעים גם קלנועיות עם ליבה חדשה לגמרי!
  • הקלנועית עוברת שיפוץ אסתטי, לרבות צביעה והחלפת פלסטיקה

40 שנות מוניטין יכולות לספר את הסיפור שלנו הכי טוב! אלו מכם המתגוררים ברעננה, הוד השרון, נתניה וכפר סבא, מוזמנים אל חנות המפיץ שלנו בעיר נתניה. אנו מתחייבים על מוצר בטיחותי, שירות אדיב ומקצועי והתאמה מלאה לצורכי הלקוח.

FacebookWhatsAppTwitterEmail

חייגו עכשיו

ייעוץ ראשוני

וואטסאפ
ייעוץ בוואטסאפ דילוג לתוכן