קלנועית – כלי התחבורה למבוגרים שנוסע על הכביש

26 נובמבר 2020

תוכן העניינים

כלי תחבורה למבוגרים אשר נוסע על הכביש ואינו דורש רישיון נהיגה או ביטוח.- הקלנועית כבר מזמן הפכה להיות ללהיט ורבים משתמשים בה, ומשנה את החיים של מאות אלפי מבוגרים בגיל השלישי הנהנים מפתרון התניידות פשוט, נוח ובטיחותי. ישנם סוגים שונים המתאימים למטרות שונות, כולל קלנועיות מתקפלות.

יתרונות

קלנועית חשמלית מאפשר גם לנו המבוגרים להתנייד ממקום למקום בצורה נוחה וחשוב מכל גם בטוחה. היא אינו כלי רכב המגיע למהירויות גבוהות אלא כלי תחבורה אשר נועד לתת פתרון למי שמתקשה ללכת ברגל, במהירות מתונה ולא מסוכנת, ומיועדת לנסיעה על המדרכה אך במקרים והדרך אינה מאפשרת נסיעה על המדרכה, ניתן לרדת לכביש.

הקלנועית מאפשרת לאנשים בגיל מבוגר לשמור על עצמאותם. לרוב הדגמים ישנו גגון המספק הגנה מהשמש או הגשם וזהו פתרון מושלם לכל עונות השנה.

יתרונן נוסף שהיא איננה דורשת דלק, היא עובדת על חשמל באמצעות סוללה נטענת, מה שהופך אותו לכלי רכב ידידותי לסביבה ואידיאלית לנסיעה בסביבת המגורים מבלי להוסיף לזיהום האוויר. ניתן להטעינה בשקע החשמל הביתי ואין צורך בפרוצדורות מסובכות.

הקלנועיות החשמליות מגיעות במהדורות שונות המאפשרות לכל אחד ואחת למצוא את זו המתאימה לצרכיו. ניתן למצוא קלנועית זוגית או קלנועית ליחיד ומי שירצה מהדורה חסכונית יותר יכול להזמין \ מיני שתענה על דרישותיו.

חשמלית לוקחת בחשבון את אופי השימוש היום יומי וניתן לצייד אותה בסל אחורי אטום למים, דבר מעולה לצורך ביצוע הקניות והובלת חפצים קטנים. כמו כן ניתן להתקין תפס מיוחד למקל הליכה או הליכון, דבר הפותר הרבה בעיות למתקשים בהליכה.

ניתן גם להשיג קלנועית מיני מתקפלת, זוהי דגם  מיני במשקל נמוך במיוחד אשר ניתן בקלות לקפל אותה ולהכניס לתא המטען של הרכב ואפילו למטוס. הדגם המתקפל הוא פתרון מעולה המאפשר למבוגרים ולבעלי מוגבלויות לשמור על יכולת ההתניידות האישית גם כאשר הם נמצאים בנסיעות רחוקות מהבית.

 מחירים

אנשים רבים דואגים לגבי מחירים, ואנו בהחלט מבינים דאגה זו. במקרים רבים לאנשים מבוגרים ובעלי מוגבלויות ישנו גם קושי כלכלי ולכן אנו עושים את כל המאמצים להנגיש לציבור מחירים עממיים. אנו מציעים תנאי תשלום נוחים, עד 12 תשלומים ללא ריבית. כמו כן ישנם דגמים קומפקטיים וזולים במיוחד.

לא למבוגרים בלבד

רבים מהמשתמשים בקלנועית הם מבוגרים בני הגיל השלישי אך לא רק ומתאימה לכל מי שמתקשה בהליכה והתניידות ואלו יכולים להיות אנשים הסובלים ממחלות וממוגבלויות שונות ללא קשר לגילם. ישנם אנשים אשר נעזרים בכלי באופן זמני, למשל לאחר תאונה או מחלה המגבילה את יכולת ההתניידות שלהם באופן זמני. חשמלית יכולה לתת פתרון טוב לכולם.

בעזרת הקלנועיות של חשמלית ריידר אתם יכולים להתנייד בקלי קלות וליהנות מאיכות חיים ועצמאות. אל תוותרו על החופש לצאת מהבית, לבצע פעולות וליהנות, תוכלו לצאת לנסיעות בשכונה, לבקר בפארק, לצאת לקניות, לבקר את הנכדים ולבצע את כל הפעולות הדורשות התניידות לבדכם!

FacebookWhatsAppTwitterEmail
חיוג לחשמלית ריידר יבואן קלנועיות
חייגו עכשיו
ייעוץ ראשוני עבור קלנועית
ייעוץ ראשוני
קלנועית חשמלית ריידר בוואצאפ
וואטסאפ
ייעוץ בוואטסאפ דילוג לתוכן