קלנועית חשמלית ככלי שינוע בעיר

26 נובמבר 2020

גיל הזהב מזמן לחיי הקשיש אתגרים רבים: תנאי החיים עוברים שינויים, וכך גם יכולותיך הפיזיות. תנועה וניידות במרחבים עירוניים הופכות לקשות ולמסובכות יותר, והשימוש בקלנועית חשמלית הוא אחד הפתרונות האלגנטיים והפרקטיים העומדים לרשותכם. לפניכם כמה מילים לגבי האפשרויות שהקלנועית מציעה, ולמי היא מתאימה.

קלנועית – ניידות במרחב העירוני

הקלנועית מאפשרת התניידות נעימה וקלה במרחבים עירוניים וכפריים כאחד. על מנת לנהוג בקלנועית חשמלית אין צורך ברישיון, והיא מתאימה לבני כל הגילאים. הנסיעה בקלנועית מאוד נוחה: יש בה מושב מרופד ונעים, וקיימים דגמים דו מושביים, כך שבני זוג יכולים לנסוע יחדיו. בנוסף, מי שזקוק לעזרת מטפל יכול להיעזר במושב השני כדי לנסוע יחד עם המטפל. בקלנועית חשמלית יש אפשרות אחסון, כך שהיא מצוינת לצורכי עריכת הקניות. הקלנועית החשמלית יכולה גם להיות מקורה, כך שאתם מוגנים מפני שמש וגשם.

האם הנסיעה בעיר באמצעות קלנועית מותרת על פי חוק?

החוק מתיר נסיעה בקלנועית במרחבים עירוניים, כאשר הנסיעה אמורה להיות על המדרכה, אלא אם כן אין מדרכה או שהעלייה על המדרכה והירידה ממנה אינן בטוחות – במצב כזה יש לנסוע בשולי הכביש. כמו כן, החוק בארץ מגביל את מהירות הנסיעה בקלנועית ל-12 קמ"ש.

מבחר דגמים של קלנועיות

קיים מבחר גדול של דגמי קלנועית למכירה, ומי שמחפש דרכים לצמצום ההוצאה הכספית יכול אף למצוא קלנועית יד שנייה למכירה. בין מבחר הדגמים תוכלו למצוא קלנועית מתקפלת, קלנועית יחיד, קלנועית זוגית, קלנועית מרווחת וקלנועיות בעיצוב יותר ספורטיבי. בזכות המגוון הרחב, כל אחד יכול למצוא את דגם הקלנועית המתאים לו.

למי תתאים קלנועית?

עקרונית, הקלנועית היא כלי רכב חשמלי המתאים לכל אדם, אפילו אם אינו בעל רישיון. מעשית, המשתמשים העיקריים בקלנועיות הם קשישים אשר מתקשים לצעוד רגלית למרחקים ארוכים. הקלנועית מצוינת למי שחווה קשיים בהתניידות, אם באופן קבוע עקב נכות או בשל קשיי הגיל, ואם באופן זמני עקב החלמה מניתוח או מפציעה. בנוסף, הקלנועית מתאימה למי שזקוק לעזרה צמודה, ולמי שמתקשה בנשיאת קניותיו וציוד אחר לו הוא זקוק בהתנהלותו היומיומית. שימוש בקלנועית יאפשר לכם לנוע בחופשיות ללא תלות בנהגי מוניות או בבני משפחה, כך תוכלו להמשיך לנהל אורח חיים פעיל ועצמאי, גם אם רגליכם כבר אינן חזקות כבעבר.

FacebookWhatsAppTwitterEmail
חיוג לחשמלית ריידר יבואן קלנועיות
חייגו עכשיו
ייעוץ ראשוני עבור קלנועית
ייעוץ ראשוני
קלנועית חשמלית ריידר בוואצאפ
וואטסאפ
ייעוץ בוואטסאפ דילוג לתוכן