קלנועית דגמים מומלצים

24 נובמבר 2020

תוכן העניינים

קלנועיות יכולות להקל על חיינו בצורה ניכרת, בין אם אנו גרים בעיר, בכפר או בקיבוץ, כל עוד אנו שומרים על כללי הבטיחות, הן מאפשרות לנו להתנייד באופן חופשי, כל זאת ללא צורך ברישיון נהיגה. נוסף על כך, הן ידידותיות לסביבה. 

היום יכול כל אחד (מגיל 16 ומעלה) למצוא מגוון סוגים של קלנועיות ולבחור בסוג המתאים ביותר עבורו. בין מגוון הסוגים ניתן לציין את הדגמים הזוגיות, דגמים שמתאימות לאדם אחד ודגמים מתקפלים.

קלנועיות זוגיות

קלנועיות זוגיות מאפשרות לנוסעים ליהנות מנסיעה משותפת. האיכותיות יכילו מושב זוגי רחב ביותר והמבנה שלהן יהיה רחב כדי להעניק נוחות מרבית. הן גם יכילו מנוע גדול שמתאים לעליות קשות והרכיבים שבהן יהיו חזקים ביותר.

בין דגמי הקלנועיות הזוגיות ניתן למצוא למשל את דגם “אביר”. דגם זה מעוצב באופן חדיש, כולל מערכת שליטה דיגיטלית וההגה הייחודי נוח מאוד לשימוש. רכיבי הרכב, השילדה והמנוע חזקים במיוחד לצורך שמירה על הבטיחות. הרכב עמיד ביותר ויכול לשמש את בעליו לאורך שנים רבות. דגם נוסף הינו “קיסר”, הקלנועית מכילה מערכת בלמים חדישה, צופר חזק ביותר, מסך בקרה דיגיטלי ותאורת לדים חסכונית.

קלנועית שמתאימה ליחיד

קלנועית ליחיד מאפשרת לנהג לנסוע בנוחות וליהנות מעצמאות. הן איכותיות שמתאימות ליחידים ופשוטות לתפעול ויתאימו מאוד לבני הגיל השלישי. אפשר לנסוע בעיר, בכפר או בקיבוץ ולהשתמש בהן גם במרכזים מסחריים.

בין מגוון דגמי הקלנועיות ליחידים ניתן לציין את דגם “רוזן” שמכיל כיסא אורתופדי וכידון שניתן לכוון. היא מתאפיינת בטכנולוגיה מתקדמת והעיצוב שלה מאפשר נסיעה נוחה. רכב נוסף הינו מדגם “דוכס”, דגם זה יכול להתאים גם לשני נוסעים והוא מכיל שילדה, מנוע ורכיבים חזקים, כך שהוא יכול לשמש את בעליו למשך שנים.

קלנועיות מתקפלות

את הקלנועיות המתקפלות ניתן להכניס לרכבים ומטוסים בקלות רבה והן מתאימות מאוד לאנשים שמעוניינים לנסוע לבדם באזור שקרוב לביתם. 

הן מתקפלות במהירות (תוך 5 שניות) ובפעולה אחת, כך שלאחר שמאחסנים אותן אפשר לשלוף אותן במהירות ולהתנייד בבתי חולים, שדות תעופה ומרכזים מסחריים, לרבות באזורים צרים. משקלן נמוך ביותר – בסך הכל 25.7 ק”ג, הכיסא שלהן מסתובב והן מכילה בולם זעזועים והגה מתכוונן. כמו כן, השילדה שלהן עשויה מאלומיניום והן עובדות עם סוללת ליתיום. 

בין הקלנועיות המתקפלות האיכותיות ניתן לציין את דגם “יוגה”, דגם זה מתקפל במהירות, מכיל הגה מתכוונן ומתאים לנסיעות באזורים צרים. השלדה עשויה מאלומיניום, היא פועלת עם סוללת ליתיום ומחזיקה באישור טיסה.

דגם מתקפל אחר הינו “מיני ברונט”, נוח מאוד לשימוש ומצויד בגלגלי אוויר שמאפשרים נסיעה רכה. כמו כן, בעל ידיות מתקפלות שמאפשרות לנוסע לרדת ולעלות בקלות ויש מערכת תאורה אחורית וקדמית.

במידה שאתם מעוניינים לרכוש קלנועית איכותית, אתם מוזמנים לפנות אלינו – חברת “חשמלית ריידר”. אצלנו תוכלו למצוא קלנועיות בטיחותיות, חזקות ומשוכללות בדגמים שונים ולבחור את הדגם שעונה על הצרכים שלכם!

אתם מוזמנים לפנות אלינו. נשמח לעמוד לשירותכם ולהעניק לכם ייעוץ מקצועי.

FacebookWhatsAppTwitterEmail

חייגו עכשיו

ייעוץ ראשוני

וואטסאפ
ייעוץ בוואטסאפ דילוג לתוכן