תחזוקה נכונה של קלנועית

14 אוגוסט 2022

תוכן העניינים

כל מי שמחזיק בקלנועית יודע כי מדובר על אמצעי נוח ויעיל, לצורך הגעה ממקום למקום ושמירה על אורח חיים עצמאי. אך על מנת ליהנות מכל היתרונות של שימוש בקלנועית, יש צורך להקפיד על התחזוקה שלה. אפילו הקלנועית האיכותית והמקצועית ביותר, המגיעה ממותג מוכר וידוע, עלולה לשבוק חיים מוקדם מהצפוי, או לחילופין, להתמודד עם תקלות ובעיות שונות, כתוצאה מתחזוקת קלנועית לקויה. לכן חשוב להכיר את כל הטיפים עבור תחזוקת קלנועית, במטרה להבטיח לעצמכם שקט נפשי ונסיעה בטיחותית יותר.

מה חשוב לדעת לגבי תחזוקה נכונה של קלנועית?

קודם כל, חשוב לדעת כי באמצעות תחזוקה מקצועית של קלנועית, תוכלו להאריך את חייה וליהנות מקלנועית תקינה ובטיחותית עם מינימום תקלות. ישנן קלנועיות המתריעות על סוג התקלה שהמשתמש חווה באמצעות נורית אזהרה, אך ישנן קלנועיות אשר אינן מסוגלת לספק את המידע הזה. בכל מקרה הן מחייבות תחזוקת קלנועית מקצועית, שתמנע את חזרתן של התקלות השונות. אומנם כל יצרן מספק את ההנחיות שלו, לגבי תחזוקה נכונה של הקלנועית, אך ברמת העקרון מדובר על הנחיות דומות, שאינן משתנות באופן משמעותי מיצרן אחד למשנהו. לדוגמה, כל שנתיים – שלוש יש צורך להחליף מצבר, על מנת להבטיח את הפעילות התקינה של החשמלית. קלנועית לא תוכל לנסוע למרחק גדול ללא מצבר תקין. כדאי לדעת כי ישנם סוגי מצברים שונים, לכן חשוב לבחור את המצבר המתאים לסוג הקלנועית שלכם. למשל, מצבר ג'ל מתאים לקלנועית זוגית, בעוד שסוללת ליתיום תהיה אידיאלית לקלנועית מתקפלת.

תחזוקה נכונה של קלנועית – טיפים ששווה להכיר

רוב התקלות של הקלנועיות קשורות למצברים שלהן, לכן חשוב לתת על כך את הדעת. מומלץ להטעין את הסוללה בסוף כל יום ולא להגיע למצב של התרוקנות מלאה, על מנת להאריך את חייה. כמו כן, חשוב לשמור על הקלנועית, לנקות מאבק ומבוץ העלול לגרום לחלודה, לחץ אויר תקין בגלגלים וכו'. בנוסף, חשוב להקפיד על קיבולת המשקל המתאימה לחשמלית ולהימנע ממשקל יתר, המעמיס על המנוע ועלול לגרום לנזק. בנוסף, יש לזכור כי הקלנועית רגישה למים וללחות, לכן יש להיזהר בנסיעה על דרכים רטובות, דשא רטוב וכדומה. קלנועית גדולה תהיה פחות רגישה למים, לכן ניתן לנסוע בה גם בחורף, תוך כדי שימוש בכיסוי מתאים.

אנו בחברת חשמלית ריידר נשמח לספק לכם טיפים לגבי תחזוקה נכונה של קלנועית, לצד האפשרות לרכוש את הקלנועית המקצועית והאיכותית ביותר בשוק. אנו מחזיקים בוותק וניסיון של ארבעה עשורים בתחום ומקפידים לעבוד אך ורק עם המותגים המקצועיים והמובילים ביותר. כל הקלנועיות שלנו מבוססות על הטכנולוגיה המתקדמת ביותר ומבטיחות לכם אמינות ובטיחות מקסימלית.

צרו איתנו קשר לנסיעת מבחן אצלכם בבית ללא עלות וללא התחייבות!

FacebookWhatsAppTwitterEmail
חיוג לחשמלית ריידר יבואן קלנועיות
חייגו עכשיו
ייעוץ ראשוני עבור קלנועית
ייעוץ ראשוני
קלנועית חשמלית ריידר בוואצאפ
וואטסאפ
ייעוץ בוואטסאפ דילוג לתוכן