חוויית נסיעה מושלמת עם בימבה חשמלית!

24 נובמבר 2020

תוכן העניינים

גם כשאתם בטוחים שלא ניתן עוד להפתיע אתכם, אנחנו כאן בכדי לעשות זאת! תקופה ארוכה, הייתם בטוחים כי הבשורה הגדולה ביותר היא קלנועית. בהמשך, הפתענו אתכם עם דגמים משודרגים – קלנועית לזוג וכן קלנועית מתקפלת. כעת, אנו ב"חשמלית ריידר", שמחים לשדרג את איכות חייכם עם הבשורה העדכנית ביותר – בימבה חשמלית! 

מה שמחזיר אתכם פעם אחר פעם לקלנועית, היא חוויית הנסיעה הטובה. כעת, אנו שמחים להעצים את החוויה שלכם ולהציע לכם בימבה חשמלית. מבחוץ, היא נראית כמו רכב מיני-קטן. מבפנים – קלנועית! 

בקיץ הישראלי מזגן הוא לא מותרות!

כידוע, הקלנועית מותאמת לנסיעות קצרות – בשכונה ובעיר המגורים שלכם. עם זאת, ניתן להפוך כל נסיעה שלכם (גם אם היא מסתכמת בכמה דקות), לנסיעה שהיא לא פחות מחוויה גדולה. עם בימבה חשמלית, אתם זוכים לשדרוג אדיר בדמות מזגן. בקיץ הישראלי, תוכלו גם אתם לצאת לסידורים, לפגוש חברים וליהנות לא רק ממצב רוח טוב, אלא גם ממזג אוויר טוב!

אם עד כה הייתם נמנעים מיציאות מהבית בימים עם עומסי חום, כעת אין סיבה. הבימבה מחזירה לכם את השליטה, ואתם אלו המנהלים את המצב, ולא להפך.

"מהי המהירות של הבימבה?"

המהירות המקסימלית היא כ-12 קמ"ש. למרות שניתן לתפוש אותה כרכב פרטי קטן, חשוב להדגיש: בימבה חשמלית היא קלנועית לכל דבר ועניין. לכן, כל החוקים החלים על הקלנועית, רלוונטים גם לבימבה. שימו לב כי גם עם החשמלית החדשה אתם נדרשים לנהוג על המדרכה בלבד, ולהיות ערים ומודעים לכל כללי הזהירות והבטיחות. 

כיסוי גשם? אין בו באמת צורך!

במידה ויש ברשותכם קלנועית שאותה תרצו לשדרג, לבטח גם אתם מצוידים בכיסוי הגשם. הודות לו, ניתן ליהנות מהקלנועית גם בחודשי החורף. עם רכישת בימבה חשמלית, אתם נהנים מפתרון אידיאלי 365 ימים בשנה! הקלנועית החדשה סגורה, מה שחוסך מכם את הלוגיסטיקה (גם אם היא איננה מורכבת) של כיסוי הקלנועית עם כיסוי הגשם והסרתו. 

"אני נדרש להוציא רישיון בכדי לנהוג על הבימבה?"

מובן שלא!  הבימבה היא קלנועית, וכשם שאינכם מחויבים ברישיון נהיגה תקף עם הקלנועית, כך גם עם הבימבה. מדובר על בשורה של ממש לבני הגיל השלישי, המעוניינים בפתרון איכותי, מהיר, נגיש ופשוט. 

"כמה עולה הבימבה החשמלית?"

אחד השיקולים האם לרכוש ביבמה חשמלית הוא השיקול הכלכלי. לרוב, הקלנועית מחליפה את הרכב הפרטי, והופכת להיות כלי ההתניידות הדומיננטי. רגע לפני שנציג בפניכם את המחיר, זכרו מספר דברים:

  • מדובר על כלי חשמלי, כך שאתם חוסכים את הוצאות הדלק
  • אתם רוכשים חוויה ואיכות חיים יוצאת מן הכלל!
  • מדובר על כלי שעתיד לשרת אתכם על בסיס יומי

העלות המשוערת של חשמלית הבימבה היא כ-30,000 שקלים. נשמח לענות לכם על שאלות ולהציג בפניכם את התועלות של הקלנועית החדשה בהרחבה.

FacebookWhatsAppTwitterEmail
חיוג לחשמלית ריידר יבואן קלנועיות
חייגו עכשיו
ייעוץ ראשוני עבור קלנועית
ייעוץ ראשוני
קלנועית חשמלית ריידר בוואצאפ
וואטסאפ
ייעוץ בוואטסאפ דילוג לתוכן