קלנועית קלה מתקפלת – למי זה מתאים?

31 יולי 2023

קלנועית קלה, או קלנועית קלה מתקפלת, היא דגם קומפקטי וקל משקל של קלנועית, המיועד למי שמחפש כלי ניידות נוח קל משקל, שאפשר לקחת אותו אתכם לכל מקום (גם אם אתם טסים לחו”ל), לאחסן אותו בקלות ולנסוע איתו בכל מקום.

אז מה באמת אפשר לעשות עם קלנועית קלה ולמי זה מתאים?

יתרונות של קלנועית קלה מתקפלת

קלנועית קלה מתקפלתקלנועית קלה היא כלי רכב מיוחד במינו, שיש לו יתרונות רבים:

 • קלה להפעלה  רכב נוח וקומפקטי במיוחד, מתאים לנסיעה בסביבה הקרובה לאנשים שמחפשים קלנועית נוחה ופשוטה להפעלה. למעשה כל כך קל להפעיל אותה ולהשתמש בה עד שאתם לא צריכים לעשות רישיון ואף לא צריכים לעבור הכשרה מיוחדת לצורך הנהיגה.
  כל שעליכם לעשות זו היכרות קצרה עם מערכת ההפעלה ועם כללי הנהיגה במקום שאליו אתם נוסעים בקלנועית.
 • משקל היא קלת משקל במיוחד. המשקל של קלנועית קלה נע בין 25 – 27 ק”ג, מה שמקל מאוד על נשיאה של הקלנועית ממקום למקום. מתקפלת – קלנועית קלה היא קלנועית מתקפלת. זה אומר שניתן לקפל אותה במהירות למידות אפילו יותר קומפקטיות, כדי שתוכלו לקחת אותה אתכם בטיסה לחו”ל, לנסיעה ארוכה ברכב, או  לאחסן אותה בכל מקום שתרצו.
 • נסיעה בכל מקום קלנועית קלה היא קטנה וצרה ולכן אפשר לנסוע איתה בכל מקום. למעשה היא בערך בגודל של כיסא גלגלים ולכן אפשר לנסוע איתה גם במקומות סגורים, כמו בקניון מסחרי, אתר תיירות, בית חולים, נמל תעופה ועוד.
 • בטיחות קלנועיות מבית חשמלית ריידר מצטיינות ברמה גבוהה של בטיחות ועמידה בתקנים המחמירים בעולם, כדי לאפשר לכם נסיעה נעימה וחלקה ללא דאגות.
  בין היתר, הקלנועית מצוידת בחיישן האטה, מופעל בזמן סיבובים לבטיחות מירבית.
 • תחזוקה קלנועית באופן כללי היא רכב שצריך מינימום תחזוקה. היא מצוידת במערכות מתקדמות ויעילות, אך פשוטות לתחזוקה והפעלה.
  לכן, אם אתם שומרים עליה ומשתמשים בה כראוי – יש להניח שלא תצטרכו כלל לבצע פעולות תחזוקה מיוחדות.
 • ביטוח ואחריות שלא כמו כלי רכב אחרים, קלנועית רגילה או קלנועית קלה לא מצריכות ביטוח רכב. אפשר ומומלץ לוודא שיש לכם אחריות מורחבת לתיקונים במקרה הצורך, לצד ביטוח לנסיעה בקלנועית, שמגן עליכם במקרה של פגיעה חלילה. אך מדובר על הליך פשוט וזול הרבה יותר מאשר כל רכב אחר.
 • תדלוק וטעינה קלנועית היא רכב חשמלי שאינו פועל באמצעות דלק אלא באמצעות סוללת ליתיום עוצמתית ואיכותית. כל מה שצריך זה לחבר את הקלנועית לשקע חשמל ביתי לכמה שעות כדי לקבל יכולת נסיעה של עד שעתיים ברציפות.

קלנועית קלה מתקפלת מבית חשמלית ריידר יכולה להיות הדבר הכי טוב שקרה לכם לאחרונה. אם אתם עדיין מתלבטים – הצוות המקצועי שלנו עומד לרשותכם בכל שאלה. צרו קשר למידע נוסף!

FacebookWhatsAppTwitterEmail

חייגו עכשיו

ייעוץ ראשוני

וואטסאפ
ייעוץ בוואטסאפ דילוג לתוכן