טיפים שימושיים לבחירת קלנועית מיד שניה

טיפים שימושיים לבחירת קלנועית מיד שניה

מה חייבים לבדוק בקלנועית משומשת לפני רכישה ומה הן התקלות הנפוצות ביותר. האם מקובל לתת ביטוח או אחריות על חלקים שהוחלפו בקלנועית משומשת העומדת למכירה? כל זאת ועוד במאמר מיודח על רכישת קלנועית מיד שניה

אנשים רבים מוצאים עצמם נזקקים לפתרון הניידות של קלנועית מסיבות שונות, חלקם לצמיתות וחלקם לתקופה מוגבלת. קלנועית חדשה היא מוצר יקר, שלא כל אחד יכול להרשות לעצמו, וההוצאה עלולה להיות נטל כבד על תקציב המשפחה. מי שזקוק לקלנועית, ואינו יכול להרשות לעצמו לקנות קלנועית חדשה מדגם טוב, יכול למצוא מענה לצרכיו ברכישת קלנועית משומשת. להלן 4 טיפים שיעזרו לכם בעת קניית קלנועית מיד 2.

 

קנייה מחברה

חברות ויצרניות שונות מוכרות קלנועיות יד 2. במקרה שאתה קונה מיצרן או חברה, אתה יכול לקבל אחריות של כמה חודשים על הקלנועית, ואתה יכול להיות שקט בקשר למצבה המכני. יחד עם זאת, מומלץ לברר בחברה אילו תיקונים ושיפוצים בוצעו בקלנועית, ומה היה מצבה לפני ששופצה. בנוסף, יש לברר מה כוללת האחריות שתקבלו.

 

קנייה מאדם פרטי

בקניית קלנועית משומשת מאדם פרטי, חשוב לדעת למה היא שימשה, עבור מי נרכשה, מתי נרכשה, מה היה אופי השימוש והתדירות ומדוע היא נמכרת. נסו לברר כמה שיותר פרטים, על מנת לקבל תמונה מדויקת על מצב הקלנועית. בנוסף יש לברר לגבי אחריות – האם האחריות עדיין בתוקף, והאם ניתן להעביר אותה על שמכם. כמו כן, במידה ובוצעו תיקונים ושיפוצים, בקשו לראות אחריות על אותם חלקים שהוחלפו.

 

בדיקת חלקים

יש לוודא שהקלנועית נבדקה, שופצה ותוקנה על ידי טכנאי מוסמך. במידה והוחלפו חלקים, רצוי לוודא שיש עליהם אחריות, שכן תרצו לדעת שיש לכם למי לפנות אם קורית תקלה, ולקבל אישור שפנייתכם אכן תיענה.

 

בדיקת המצבר

בדקו בן כמה המצבר המותקן בקלנועית, מתי מומלץ על פי היצרן להחליפו, והאם הוא באחריות. במידה והוחלף מצבר, בדקו האם הוא מומלץ על ידי היצרן, מתי הוחלף והאם יש עליו אחריות.

 

כפי שכבר בטח הבנתם, אחריות על חלקי הקולנועית השונים או על פעילותה התקינה הכללית חשובים מאוד ומהווים יתרון גדול בעת רכישת קלנועית מיד שניה. קלנועית שעברה בדיקה מקיפה ומקצה שיפורים לקראת המכירה מחדש עדיפה מקלנועית שנמכרת ללא בדיקה או תיקונים. למרות שקלנועית יד 2 שלא עברה מבדקים עלולה להימכר בסכומים קטנים יותר, יתכן שלאחר תקופה קצרה תצטרכו להשקיע את ההפרש הכספי בתיקונים בלתי צפויים.

ליעוץ או הדגמה חינם בביתכם השאירו פרטים:

מאמרים נוספים שיעניינו אותך

קלנועית ברחובות והסביבה

מי אמר שיציאה לקניות, סידורים או מפגשים חברתיים מצריכה מכם להשקיע מאמץ פיסי? הקלנועית מלווה אתכם לכל מקום ובכל זמן! אתם מתגוררים ברחובות והסביבה? אתם

קרא עוד »

קלנועית באזור באר שבע

הניידות שלכם חשובה לנו! ברוכים הבאים אל "חשמלית ריידר"! גם אתם רוצים ליהנות מהתניידות קלה ברחבי השכונה ועיר המגורים שלכם? אתם נמצאים במקום הנכון! הקלנועיות

קרא עוד »

קלנועית בנתניה והסביבה

עם "חשמלית ריידר", אתם אף פעם לא לבד! גם אתם מרגישים שיציאה לקניות ולסידורים הפכה לכמעט בלתי אפשרית? מהיום, גם אתם יכולים לשמור על העצמאות

קרא עוד »
דילוג לתוכן