האם מותר לנסוע על קלנועית בגשם?

24 נובמבר 2020

תוכן העניינים

אנשים רבים רוצים שיהיה להם נוח יותר להתנייד ממקום למקום – במיוחד בטווח הקרוב של סביבת המגורים שלהם. בשביל להיות ניידים יותר אנשים רבים בוחרים לרכוש קלנועית שבעזרתה נוח להם יותר להגיע למקומות שונים כמו קופת חולים, גני הילדים, סניף הדואר המקומי או הסופר השכונתי. הנסיעה יכולה להיות נוחה מאוד ולחסוך לנו מאמץ רב של הליכה מרובה, אך כאשר יורד גשם חזק עלינו לשקול האם כדאי לנו ונכון לנסוע בה.

בעקרון אין שום איסור על נסיעה בקלנועית כאשר יורד גשם ויש לסוג כלי רכב קל זה כיסוי גשם מיוחד מפלסטיק המגן עליו מפני הגשם. כאשר יורד גשם חזק מאוד המלווה ברוחות חזקות וברד לא כדאי לנסוע בכלי רכב זה כי אז הנסיעה לא נעימה והיא יכולה אף לסכן אותנו בסכנת החלקה או סכנות אחרות (לכללי הבטיחות המלאים).

פתרון תחבורה מושלם למרחקים קצרים

הקלנועיות הן בעצם כלי רכב קל מאוד שהתפעול והנהיגה בו מאוד קלים. כלי רכב זה פועל על בסיס של מנוע חשמלי אותו טוענים אחת ליום או כאשר הבטרייה שלו אוזלת. פתרון תחבורה זה הוא פתרון תחבורה מושלם לנסיעות במרחקים קצרים. אנשים רבים שרוצים להתנייד ביתר קלות מסיבות שונות של נוחות אישית, סיבות בריאות או סיבות של חוסר יכולת לרכוש רכב יכולים להפיק רווח והנאה רבה מנסיעה בקלנועית. חשוב להיות מודעים לכך שלכלי רכב זה קיימים הרבה מאוד סוגים שונים של דגמים ברמת איכות ומחיר משתנה ועלינו לבחור את הכלי שהכי מתאים לנו מבחינת האיכות והמחיר שלו.

לא רק לבני הגיל השלישי

רובנו התרגלנו חשוב ששימוש בכלי רכב כמו קלנועית מתאים רק לאנשים בני הגיל השלישי. למעשה אנשים בני כל גיל יכולים ליהנות מנסיעה בה.אנשים שיש להם בעיות בריאות שונות כמו פציעות ברגליים או בגב, אנשים המחלימים ממחלות שונות כמו סרטן, שבץ מוחי, אירוע לבבי או אפילו דלקת קרום המוח מתקשים בהליכה למרחק כי הגוף שלהם חלש, הקלנועית יכולה לסייע מאוד לאנשים אלו לשמור על העצמאות האישית שלהם.

בשביל לקחת את הילדים לגן ולחוגים

הקלנועית יכולה לאפשר לנו לקחת את הילדים שלנו ביתר קלות לגן או לחוגי העשרה שונים שיש להם. כאשר אנחנו רוצים לקחת את הילדים שלנו לגן בבוקר לא תמיד זה נוח לקחת אותם לשם ברגל או במכונית,ומהווה פתרון מעולה אם אנחנו רוצים לקחת את הילדים שלנו מהר ובנוחות לגן שלהם מבלי שנצטרך לנסוע לשם עם המכונית ואז להסתבך על החניה – דבר אשר גוזל זמן יקר בבוקר. באמצעותה יכול להיות לנו נוח מאוד גם לקחת את הילדים שלנו לחוגי העשרה שיש להם בסביבת הבית אחר הצהריים מבלי שנצטרך להוציא על כך דלק ולבזבז הרבה זמן על נסיעה בכבישים עמוסים ומציאת חניה.

FacebookWhatsAppTwitterEmail

חייגו עכשיו

ייעוץ ראשוני

וואטסאפ
ייעוץ בוואטסאפ דילוג לתוכן