איך בוחרים קלנועית דו מושבית?

24 נובמבר 2020

תוכן העניינים

זה יכול להיות גם שלכם, אתם בהחלט יכולים לחוות את הדבר הטוב ביותר ולהפוך כל נסיעה מתלותית לעצמאית לחלוטין. מבין מכלול הקולנועיות הקיימות בשוק קבלו את זו שתוכלו להשתמש בהם יחד עם בת או בן הזוג ולהגיע לכל מקום בבטחה וללא דאגות. רוצים לקחת אתכם נוסע נוסף? הנה כמה דברים על קנייה המתאימה לצרכים ולשימושים שלכם. 

צריכים קלנועית שתעשה את זה קל, יעיל ובעיקר בטיחותי? אצלנו בריידר תוכלו למצוא מגוון של אפשרויות כאשר המטרה היא לקחת אתכם עוד אדם ולהרוויח נוחות בזכות מבנה שלדה רחב לנוחות ללא פשרות. 

מנוע גדול לנסיעה בטוחה, קלנועית שיודעת ויכולה לשאת את כל הקשיים והאתגרים לרבות העליות התלולות ביותר. כמו כן מערכת הנעה בעלת חיסום טרמי אשר בזכותו מתקיימים ונעים הרכיבים בצורה נכונה ובטוחה יותר. רוצים להבטיח נסיעה נעימה ובטוחה לכל דורש? באמצעות כל הנתונים הבאים תוכלו גם אתם לאפשר נסיעה אמינה ובטוחה לטווח הארוך. 

כך תבחרו קלנועית זוגית 

בדרך לחיפוש אחר קלנועית זוגית איכותית יהיו כמה דברים שיידרש מכם לעשות וזה בין היתר בחירת מוצר עם עמידה בכל תקני הבטיחות המחמירים כאמור התקן הישראלי והאירופאי. 

כמו כן חשוב ביותר לבחור קלנועית לעוד אדם שיודעת להאט את עצמה בזכות האטה אוטומטית גם בסיבובים מפתיעים. לצד זאת יש לבחור קלנועית עם מושב מרווח וזאת בכדי לרווח את הנסיעה לאדם הנוסף וכן לשמור על בטיחותו ובטיחותכם לאורך כל הנסיעה. 

יש לבדוק את טווח הנסיעה, האם הוא מספק אתכם? הדבר הטוב ביותר לעשות הוא לבדוק את גודל המצברים בקלנועית (אמפר) דבר המשפיע על מרחק הנסיעה הכולל. כך גם לגבי בלימת זעזועים. האם הנסיעה רכה ונוחה גם בנסיעה במהמורות בכביש?

דבר נוסף שחשוב לדבר אליו קשור במנוע, מה גודלו? האם הוא מתחמם מהר? אם אתם בוחרים קלנועית יחיד ובפרט אם אתם בוחרים קלנועית זוגית עניין המנוע חשוב כאן וזאת בכדי שהוא לא יתחמם מהר וישמור על אמינות לטווח השנים הארוכות. 

מה לגבי נסיעה בתנאי מזג אוויר משתנים? 

אחד הדברים הלא פחות חשובים זה לבחור קלנועית זוגית שמתאימה עצמה לכל אקלים כזה או אחר. אז בין אם יורד גשם חזק או השמש יוקדת נוחות הנסיעה כאן הינה מעל לכל ולכן חשוב מאוד להתחשב בזה ולבדוק את טיב סגירת הקלנועית. יש סגירה עם כיסוי גשם וחשוב לבדוק שהוא עשוי מחומרים איכותיים. כיסויים דקים מדי עלולים להיקרע די מהר.

בוחרים קלנועית זוגית? אל תשכחו את תא המטען הגדול שיאפשר לכם להשתמש גם לצרכים והשימושים האישיים שלכם כמו פיקניק קרוב לבית, קניות או אפילו אחסון ציוד אישי שמתלווה אליכם לכל מקום. 

FacebookWhatsAppTwitterEmail

חייגו עכשיו

ייעוץ ראשוני

וואטסאפ
ייעוץ בוואטסאפ דילוג לתוכן