איך רוכשים קלנועית? כל המידע במדריך הבא

25 מאי 2021

תוכן העניינים

יותר ויותר אנשים בוחרים להשאיר את הרכב בבית ולהתנייד באמצעות קלנועית אבל בדרך עושים את כל הטעויות האפשרויות לרכישה שאמורה להיטיב עימם. מה בכל זאת כדי לעשות ומה תיחשב רכישה שתייעל להם את הנסיעה ותשפר את איכות חייהם לבלתי היכר? 

אם כל זה מוכר לכם ואין לכם רצון להיות חלק מאותם אנשים שעושים החלטות בפזיזות יתרה הנה כמה עצות שייקלו ואף יסייעו בלקיחת ההחלטות לרבות רכישת קלנועית המתאימה לכם מכל הבחינות.  אז איך רוכשים קלנועית? בשורות הבאות נדבר על מאילו טעויות חשוב להימנע ומה כדאי לבדוק. 

איך רוכשים קלנועית? – כך תמנעו מטעויות

טעות מספר 1# האם אתם יודעים מה אתם צריכים/ רוצים מהקלנועית שלכם? 

אחת הטעויות הנפוצות ביותר בעת בחירת קלנועית זה לא להבין או לדעת מה אתם צריכים באמת. זו טעות קריטית היות שלא כל קלנועית שתראו “בעין” אכן תספק את הצרכים הבסיסיים ביותר שלכם. 

אז מה כן לעשות? כאשר אתם בוחרים קלנועית הגדירו מראש אל הצרכים שלכם, מה הציפיות שלכם? האם אתם מתכננים להיעזר בקלנועית גם להרכבת אדם נוסף? אם כך הדבר אולי כדאי לוותר על קלנועית יחיד וללכת על קלנועית זוגית? קלנועית זוגית היא זו המותאמת ליותר מאדם אחד והיא מכילה יותר ממושב אחד. 

טעות מספר 2# מה לגבי הזול או היקר? מה כדאי? 

אחת השאלות שכדאי לשאול היא האם המחיר הזול זה הדבר הנכון לכם? לצורך העניין אתם בהחלט תוכלו למצוא קלנועית יחיד במחיר מדהים אבל אז לגלות שהיא לא באמת מכילה את כל מה שאתם צריכים או רוצים. 

לכן וודאו כי יש כל מה שאתם צריכים, שהמחיר הזול איננו סוג של מלכוד ושהיא כוללת בתוכה לצורך העניין ארגז אחסון טוב, הגנה משמש וגשם ועוד. מחד גיסא, גם היקר מדי הוא לא הנכון מדי היות שאם אתם בוחרים קלנועית גדולה ויקרה מדי גם היא לא תמיד תהיה מה שאתם צריכים בפועל. 

הפעילו שיקול דעת, חשבו מסלול מחדש, בחנו את התקציב שעומד לרשותכם ורק לאחר שאתם מבינים ויודעים מה אתם צריכים או רוצים התחייבו לרכישת הקולנועית המתאימה ביותר. 

טעות מספר 3# קלנועית למרחקים רחוקים לא מתאימה למרחקים קצרים 

אחת הטעויות הנפוצות היא לרכוש קלנועית ולהשתמש בה לא רק לסביבת המגורים, כמו כן טעות נפוצה היא לבחור קלנועיות שלא מתאימות בהכרח לסביבת המגורים שלכם ואינה ייעודית לסחיבת משאות כבדים מדי. 

שאלו את עצמכם, למה אתם צריכים את הקלנועית? בדקו את תנאי השטח שלכם, בדקו ירידות או מורדות וודאו כי הקלנועית שתבחרו אכן תעמוד במבחן שתציבו לה. 

קלנועית היא רכב חשמלי והיא פועלת על מצבר חשמלי ולכן אם הכיוון הוא נסיעות ארוכות רצוי שלא תשכחו לבחור אותה עם קיבולת מתאימה למרחקים ולשימוש ארוך טווח. 

צריכים עזרה? עדיין לא בטוחים איך רוכשים קלנועית ואיזה פרמטרים חשוב לבדוק, בדיוק בשביל זה אנחנו כאן בשבילכם. 

FacebookWhatsAppTwitterEmail

חייגו עכשיו

ייעוץ ראשוני

וואטסאפ
ייעוץ בוואטסאפ דילוג לתוכן