רכב גולף ככלי העבודה המרכזי – קל, פשוט ונוח!

24 נובמבר 2020

תוכן העניינים

ברוכים הבאים אל “חשמלית ריידר”, החוגגת בימים אלו 40 שנות עשייה ומוניטין! קטלוג הקלנועיות והרכבים החשמליים שלנו, כולל גם רכבי גולף, המוכרים לרבים גם בשם גולפית. את רכב הגולף ניתן להשמיש כרכב תפעולי במפעלים, אזורים לוגיסטים, בתי חולים, מרפאות פרטיות, בנמלי התעופה ועוד… 

הופכים את שגרת העבודה לנעימה יותר עם גולפית

רכב הגולף הוא רכב תפעולי. בעלי התפקידים שעושים בו שימוש הם מחסנאים, עובדים בלולים ורפתות, אנשי תחזוקה וגם נהגים שמבצעים שליחויות קטנות בכותלי בית העסק. היתרון האדיר של רכב הגולף, הוא היכולת שלכם לייעל את עבודתם של בעלי התפקידים. לדוגמא: מחסנאי שסופר מלאי במחסן גדול, וצריך לעבור מאזור אחד לאחר. רכב הגולף יוכל להתלוות למחסנאי לספירת המלאי, באמצעותו הוא יוכל להתנייד במחסן ולעבור בין אזורים תוך שניות! התוצאה: ספירת מלאי מהירה יותר!

דוגמא נוספת: במרכזים רפואיים, הרכב התפעולי מסייע באופן ישיר לכל הצוותים הרפואיים. באמצעות הגולפית, ניתן לדאוג לביצוע משימות ביעילות ובמהירות. לדוגמא:

  • העברת חולים ממחלקה אחת לאחרת
  • העברת ציוד רפואי בין מחלקות שונות
  • הסעת רופאים בתוך המרכז הרפואי ועוד…

בהתאם לאופי העבודה שלכם, נשמח להמליץ לכם על רכב הגולף המתאים לכם ביותר. הדגמים שלנו מותאמים גם לנסיעות בעליות קשות, כאשר המשקל המקסימלי להסעת נושאים או ציוד הינו כ-250 ק”ג!

רכב תפעולי – האם מותר לנסוע בעיר?

הרכב התפעולי של חשמלית ריידר מוגדר בחוק כקלנועית ולא כרכב תפעולי, ולכן מותר לנסוע איתו בכבישים עירוניים ברחבי העיר. על פי החוק בישראל, רכב תפעולי רגיל לא מאושר לנסוע בכביש אלא רק בתוך שטח תפעולי מוגדר כמו מפעל, בית חולים או שדה תעופה. אך אל דאגה, יש לנו אישור חתום ממכון התקנים הישראלי שהרכב מוגדר כקלנועית ועומד בכל הקריטריונים של קלנועית.

“אתם מעניקים אחריות על הגולפית?”

בהחלט! דגמים חדשים שנרכשים מאיתנו, מגיעים עם תעודת אחריות של כ-12 חודשים עם שירות עד הבית! בנוסף, אנו מתגאים ברכבים תפעולים שלנו בהם מותקנים המנועים החזקים ביותר בארץ – 3,000W!

רכב התפעולי עם סל אחורי גדול

הרכב התפעולי הינו כלי העבודה המרכזי שלכם. כאנשי מקצוע שמבצעים באמצעותו משימות שונות בשגרת העבודה, הרי שאתם זקוקים גם לציוד אישי ומקצועי צמוד אליכם. תא האחסון האידיאלי לרכב התפעולי הוא הסל האחורי, שניתן להתקין במעמד רכישת רכב הגולף. בתא האחסון הזה תוכלו לאחסן ציוד מכל סוג! 

רכב גולף – מה חשוב לדעת עליו?

  • הרכב מתאים להסעת נוסעים, אך גם להובלת ציוד
  • הנסיעה על הרכב התפעולי לא מחייבת אתכם ברישיון נהיגה
  • אין הוצאות על הדלק – חיסכון כספי אדיר על תפעול ואחזקה
  • נסיעה בטוחה במהירות נמוכה
  • ניתן לרכוש רכב תפעולי יד שניה במחירים אטרקטיבים!

מתעניינים אודות רכב גולף חדש? פנו אלינו עוד היום להדגמה והצעת מחיר ללא התחייבות!

FacebookWhatsAppTwitterEmail

חייגו עכשיו

ייעוץ ראשוני

וואטסאפ
ייעוץ בוואטסאפ דילוג לתוכן