קבלו כמה טיפים חשובים לבחירת קלנועית

26 נובמבר 2020

תוכן העניינים

על קלנועית

כאשר אתם מחפשים קלנועית עליכם להיות מודעים לכך שישנם יצרנים ודגמים שונים. חלקן של הקלנועיות הן קטנות וקומפקטיות, אחרות גדולות יותר. ישנם דגמים חד מושביים או דו מושביים, ישנם דגמים הכוללים ארגז אחסון, קלנועית עם עם הגנה משמש וגשם ועוד. לכן בטרם מחפשים קלנועית חשוב שתגדירו היטב את הצרכים והציפיות מהקלנועית. אין סיבה לקנות קלנועית גדולה ויקרה אם היא יותר ממה שאתם צריכים. כמו כן חבל לרכוש קלנועית קטנה מידי ולגלות שהיא אינה עונה על הצרכים שלכם. בעצם אנו מדברים כאן על התאמת הקלנועית לצרכים האישיים.

יד ראשונה או יד שנייה

כאשר מחפשים קלנועית למכירה, צריך להחליט היכן לחפש. האם לחפש באתרי יד שנייה או לקנות קלנועית חדשה. יש כאן סוגיה של עלויות, לעתים קלנועית חדשה היא הוצאה גדולה מידי ואנשים מעדיפים קלנועית למכירה יד 2 . אם בחרתם ברכישת קלנועית יד שנייה, אנו ממליצים לרכוש אותה מעסק המוכר קלנועיות חדשות ומציע גם קלנועיות יד שנייה. כך לפחות תהיו שקטים ותדעו שמישהו מוסמך בדק את הקלנועית ותיקן ליקויים. כמו כן ניתן לקבל כמה חודשי אחריות המעניקים לכם שקט נפשי.

אם החלטתם לחפש קלנועית  אצל אדם פרטי, חשוב שתבדקו אותה היטב ותשאלו את כל השאלות – מתי היא נרכשה, מה היה היקף השימוש, האם היו בה תקלות שתוקנו או האם יש בה תקלות, מהי סיבת המכירה, האם יש לה עדיין אחריות בתוקף…

התאמת הקלנועית לצרכים

בטרם מחפשים קלנועית חשוב שתגדירו היטב את הצרכים האישיים שלכם, להלן כמה נקודות שיעזרו לכם. עליכם לשאול את עצמכם למה היא תשמש? האם היא רק להתניידות בסביבת המגורים או שאתם מצפים לבצע בעזרתה פעולות כמו עריכת קניות וצריכים קלנועית  המסוגלת לשאת משאות קלים.

מה הם תנאי השטח? עליכם לבדוק מהם תנאי השטח באזור מגוריכם, למשל האם מדובר באזור מישורי או אזור בעל עליות וירידות הדורש קלנועית חזקה יותר.

מהם המרחקים שתיסעו? קלנועית היא כלי רכב חשמלי, כלומר עובדת בעזרת מצבר חשמלי אשר יכול להגיע בקיבולת שונה. כאשר מחפשים קלנועית צריך להיות מודעים להיקף השימוש והמרחקים על מנת לוודא שהדגם מתאים לכך. כמו כן ישנם דגמים של קלנועיות אותן ניתן לקפל ולהכניס לרכב, הן מתאימות למי שצריך התניידות שאינה בסביבת המגורים.

מי נוסע בקלנועית? קלנועיות מגיעות בגדלים שונים. עליכם לדעת האם היא מיועדת ליחיד, או זוג קישישים או אולי תרצו גם מקום לנכדים.

יש לכם שאלות או רוצים להתייעץ, התקשרו אלינו ונשמח לעזור לכם.

FacebookWhatsAppTwitterEmail
חיוג לחשמלית ריידר יבואן קלנועיות
חייגו עכשיו
ייעוץ ראשוני עבור קלנועית
ייעוץ ראשוני
קלנועית חשמלית ריידר בוואצאפ
וואטסאפ
ייעוץ בוואטסאפ דילוג לתוכן