כיסוי לקלנועית

26 נובמבר 2020

מחפשים כיסוי חדש לקלנועית? כך תמצאו את המתאים לכם

הקלנועית, שמוכרת לנו בעיקר מהקיבוצים ומהמושבים, מהווה פתרון תחבורתי מצוין למתקשים בהליכה. היא יכולה לשמש את המבוגרים יותר בחבורה אבל גם לא מעט צעירים, הסובלים מבעיות ניידות שונות. כדי לשמור על הקלנועית לאורך זמן מומלץ לכסות אותה בכיסוי מתאים, המגן עליה מפני נזקים מיותרים. מחפשים כיסוי לקלנועית ולא יודעים במה לבחור? הנה כמה טיפים שיעזרו לכם לאתר את הכיסוי המושלם:

בדקו מאילו חומרים עשוי הכיסוי

מכיוון שסביר שהקלנועית שברשותכם נמצאת בחוץ וחשופה לגשם וגם לרוחות חזקות, חשוב שהכיסוי שאותו אתם רוכשים יהיה חזק ועמיד. ולכן, כשאתם מחפשים כיסוי לקלנועית, וודאו שהוא עשוי מחומרים חזקים, כאלה שיאפשרו לכם ליהנות ממנו לאורך שנים ולשמור על הקלנועית בצורה הטובה ביותר.

התייחסו לגודל הכיסוי

חשוב שהכיסוי הנרכש יכסה את הקלנועית באופן מלא. ולכן, כדאי לכם לבדוק את מידותיו של הכיסוי ולוודא שאתם רוכשים כיסוי במידה הנכונה. כזה המותאם לקלנועית שברשותכם ולא משאיר חלקים חשופים ממנה, שיכולים להיפגע ולהיהרס מהגשם החזק או מהרוחות.

כמה עולה כיסוי לקלנועית?

הכיסויים מוצעים כיום בטווח מחירים רחב. לאחר שהגדרתם את התקציב שלכם, בדקו מה מציע השוק ומה המחיר האטרקטיבי ביותר שאתם יכולים למצוא. כך תמצאו כיסוי במחיר משתלם.

מחפשים כיסוי חדש לקלנועית? אנחנו, בחשמלית ריידר בע”מ, מציעים לכם מבחר של מוצרים משלימים לקלנועיות וכמובן גם דגמים שונים של הרכבים המוצלחים האלה. מעוניינים בפרטים נוספים? התקשרו אלינו, לטלפון 072-3201216.

FacebookWhatsAppTwitterEmail

חייגו עכשיו

ייעוץ ראשוני

וואטסאפ
ייעוץ בוואטסאפ דילוג לתוכן