לפני שקונים קלנועית בראשון לציון: תשובות לשאלות השכיחות ביותר!

24 נובמבר 2020

תוכן העניינים

מבלי להכיר אתכם, אנו יכולים לשער כי חשובים לנו וגם לכם אותם הדברים: העצמאות והחופש שלכם! בשנת 1979 התחלנו את דרכנו, ומאז ועד היום אנחנו, חנות קלנועיות "חשמלית ריידר", ממשיכים לצעוד על דרך המלך – עבורכם ובשבילכם. 

במפגשים החברתיים שלכם בגינה הציבורית ואולי גם במועדון היום, גם לכם יוצא לראות חברים ומכרים המסתייעים בקלנועית. הכלי החשמלי יכול ללוות גם אתכם – בשכונת המגורים וברחבי העיר, ולהוכיח לכם כי אף פעם לא מאוחר לשדרג את איכות החיים. 

אנו שמחים לשרת את כל תושבי הארץ, וגם את תושבי ראשל"צ המעוניינים לרכוש קלנועית בראשון לציון. ריכזנו בעבורכם 5 שאלות ששואלים אותנו לא מעט, כך שתוכלו לקבל תמונה בהירה יותר אודות החוויה הצפויה לכם. כל שנותר לאחל לכם? נסיעה טובה, מוצלחת ובטוחה!

1. "כדאי להוציא רישיון נהיגה בשביל לנהוג על קלנועית?"

הקלנועית מעניקה לכם חופש עוד לפני שאתם עולים עליה! אין צורך להוציא רישיון במיוחד בשביל הקלנועית, ובמידה ולא חידשתם את רישיון הנהיגה שלכם גם לא צריך לחדשו. בנוסף, הנסיעה בקלנועית איננה מותנית בלמידת תיאוריה, מעבר במבחנים עיוניים, בקיאות בחוקי התנועה או כל תנאי סף אחר. מתחדשים בקלנועית ופשוט יוצאים לדרך!

2. "אנחנו חיים בזוג. רק אחד מאיתנו יוכל לנהוג על הקלנועית?"

מובן שלא! הדגם הפופולארי ביותר שלנו הוא קלנועית זוגית. כך, אתם יכולים לצאת לסידורים בזוג, לטייל אחר הצהריים בגינה השכונתית ולקפוץ לבקר את הנכדים שגרים סמוך אליכם. קלנועית לשני נוסעים מצוידת במנוע הכי גדול בישראל כדי שיוכל לקחת שני נוסעים גם בעליות קשות.

3. "אי אפשר לנסוע בקלנועית הפתוחה בחורף. מה עושים?"

ניתן להשתמש בקלנועית בחודשי החורף, כל עוד שומרים על כללי הזהירות והבטיחות. אתם חוששים מרוחות ומגשמים שיחדרו לקלנועית הפתוחה? לנו יש פתרון: קלנועית סגורה, מאובזרת ונוחה!

בנוסף, תוכלו גם אתם להתחדש עם כיסוי גשם, שישמור עליכם ועל הקלנועית יבשים! כיסוי גשם יכול להיות גם כיסוי לקלנועית מפני אבק (במידה ואתם מאחסנים אותה במרפסת לדוגמא). כאן באתר שלנו, תוכלו להתרשם מאביזרים נפלאים שניתן לשפר באמצעותם את חוויית הנסיעה שלכם – בכל ימות השנה. 

4. "אני לא זכאי למימון. מה הייתם ממליצים לי לעשות?"

אנו נשמח לבדוק יחד אתכם האם מיציתם את כל האפשרויות הפתוחות בפניכם למימון. ובכל זאת, במידה ויש לכם תקציב צנוע יותר: קלנועיות יד שניה! הסטנדרט שלנו שונה מהמקובל בענף היד השנייה, ואצלנו תוכלו לרכוש קלנועיות משופצות – ברמה המערכתית והחזותית, מצבר חדש וגם תעודת אחריות בתוקף לחצי שנה. 

5. "מהי המהירות המקסימלית בקלנועית?"

הבטיחות שלכם חשובה לנו! המהירות המקסימלית בקלנועית היא 12 קמ"ש. לצד הגבלת המהירות, בקלנועיות שלנו מותקן גם מנגנון האטה בסיבוב שמבטיח נסיעה בטוחה יותר. 

מעוניינים לרכוש קלנועית בראשון לציון? נשמח להגיע עד לפתח הבית שלכם להדגמה, ייעוץ והצעת מחיר! לתיאום פגישה – 077-8052404

FacebookWhatsAppTwitterEmail
חיוג לחשמלית ריידר יבואן קלנועיות
חייגו עכשיו
ייעוץ ראשוני עבור קלנועית
ייעוץ ראשוני
קלנועית חשמלית ריידר בוואצאפ
וואטסאפ
ייעוץ בוואטסאפ דילוג לתוכן