קלנועית בימבה

24 נובמבר 2020

תוכן העניינים

על האופניים החשמליים והקורקינט החשמלי כולנו כבר שמענו, קשה לפספס את השניים, בעיקר כשמדובר על הערים הגדולות בהן לא תמיד משתלם להחזיק רכב פרטי וישנו קושי רב במציאת חניה. מעבר לכך, השניים לא מצריכים מהנוסע להוציא רישיון נהיגה. 

אל כלי הרכב הללו מצטרף כלי רכב נוסף – קלנועית בימבה, מדובר על קלנועית חשמלית שגם היא אינה דורשת מהנוסעים להוציא רישיון נהיגה ומתאימה מאוד לאנשים מבוגרים ולנכים.

מה היא קלנועית בימבה? מהם המאפיינים שלה ואיך משתמשים בה?

קלנועית בימבה היא כלי רכב קטן שמידותיו: 98/2.34/1.54, בעלת ארבעה גלגלים וניתן להטעין אותה על ידי חיבור לשקע חשמלי ביתי, זמן ההטענה אורך 6 שעות כאשר לאחר טעינה מלאה היא יכולה לנסוע למרחק של 60 ק”מ. 

הנוהגים יכולים להגיע למהירות מרבית של 12 קמ”ש ובנוסף לנהג ניתן להסיע אדם נוסף שיושב מאחור. במידה שהנהג מעוניין בכך, ניתן להסיר את הדלתות. 

הרכב יכול לטפס ב-30 מעלות, כאשר הנהג יכול להשתמש בידית כוח שמיועדת לעליות קשות. הספק המנוע של הוא: 1200W, המצברים שלה: 60V45A והיא יכולה לשאת עד 240 ק”ג. יש לציין כי לא דרושה לוחית רישוי. כמו כן, הקלנועית מגיעה עם אזעקה, מיזוג אוויר (בעבר לא היו מזגנים בדגמים ומדובר על יתרון אדיר במדינת ישראל החמה), מצלמת רוורס ומערכת שמע וניתן לרכוש אותה בצבעים שונים.

בטיחות הקלנועית

בקלנועית בימבה ניתן לנהוג החל מגיל 16, אך חשוב להקפיד לנהוג על המדרכה ורק אם היא רחבה מספיק במטרה שלא להפריע להולכי רגל. לצערנו, אין בארץ הרבה מדרכות רחבות, לכן, אין יותר מדי ברירות והנהגים צריכים לנסוע בכביש ולהיצמד לקצה הימני. 

ניתן להסיק מכך שלא בטוח שהקלנועית בטיחותית כאשר מדובר על כבישים צפופים, בשל סיבה זו עדיף לנסוע בה באזורים בהם הכבישים מרווחים יותר והתנועה מעטה. הבימבה מתאימה מאוד גם לנסיעות במושבים וקיבוצים, וכמובן – באזורים בהם ישנן מדרכות רחבות. 

במידה שרוכשים קלנועית, יש לוודא שהיא נקנית מחברה מובילה בתחום, כך יהיה ניתן להבטיח שהיא תהיה בטוחה ככל אשר ניתן. יש לציין שדגם בימבה מהווה פתרון טוב גם בכל הנוגע להפחתת זיהום האוויר, משום שהיא ידידותית לסביבה.

“חשמלית ריידר” – חופש להתנייד בדרכים 

באמצעות נסיעה בקלנועית ניתן ליהנות מחופש להתנייד בדרכים החל מגיל 16 ועד לגילאים מבוגרים, אך חשוב מאוד לרכוש מחברה מקצועית שמספקת קלנועיות בטוחות שמחזיקות בכל התקנים המחמירים, ובנוסף לכך, מכילות מערכת האטה אוטומטית בסיבובים. 

במידה וגם אתם רוצים לרכוש קלנועית איכותית ובטיחות, אתם מוזמנים לפנות אל החברה שלנו – “חשמלית ריידר”. החברה שלנו פעילה מעל 30 שנים ואנו היבואנים הבלעדיים של חברת מריץ, שהיא היצרנית הגדולה ביותר בעולם בתחום. 

במסגרת שירותינו אנו מספקים מגוון נרחב של קלנועיות מסוגים שונים. כמו כן, אנו מספקים שירותי תיקונים וטרייד אין. 

אם אתם רוצים לבצע רכישה וליהנות מכל היתרונות, אתם מוזמנים לפנות אלינו דרך הטלפון, המייל או להשאיר את הפרטים שלכם בטופס ההתקשרות ונחזור אליכם בהקדם. כמו כן, תוכלו לתאם איתנו פגישה שתערך באולם התצוגה שלנו.

FacebookWhatsAppTwitterEmail

חייגו עכשיו

ייעוץ ראשוני

וואטסאפ
ייעוץ בוואטסאפ דילוג לתוכן