כל היתרונות של התניידות עם קלנועית

24 אוקטובר 2022

קלנועית היא כלי רכב קומפקטי ונוח, המיועד במקור לאנשים עם קשיי התניידות כמו קשישים או בעלי מוגבלויות. אבל מלבד האפשרות לנוע ממקום למקום בנוחות וללא מאמץ, יש לקלנועית עוד מספר גדול של יתרונות, שאתם אולי לא מכירים. 

אז למה כדאי להתנייד עם קלנועית?

 • עצמאות –  אין ספק כי היתרון העיקרי והראשון של קלנועית הוא העצמאות שהיא מקנה לאנשים עם מוגבלות בהתניידות – אפשר להגיע איתה ממש לכל מקום, ללא תלות בתחבורה ציבורית, או בני משפחה.
  אפשר לטייל איתה ברחבי העיר, הכפר או הקיבוץ, להגיע איתה לקניון או מרכז מסחרי, לסופר ולכל מקום שתרצו.
 • לא צריך רישיון – אמנם מדובר על כלי רכב לכל דבר, המקנה לכם רמה גבוהה של עצמאות וניידות. אבל כדי לנסוע בקלנועית לא צריך רישיון! גם אם מעולם לא היה לכם רישיון נהיגה, אתם יכולים לנסוע על קלנועית, אפילו בלי לעבור תאוריה.
 • תחזוקה פשוטה וזולה – קלנועית כמעט שאינה צריכה תחזוקה כלל. בעיקר חשוב להקפיד על הוראות היצרן כדי לא לגרום לה נזק ולהנות ממנה לשנים ארוכות, ללא צורך בבדיקות תקופתיות יקרות ואפילו ללא טיפולים חיצוניים מיוחדים.
 • קלנועית היא רכב נוח וקל להפעלה – הקלנועיות של ריידר מגיעות עם כיסא אורטופדי נוח, ניתן לכיוון קדימה ואחורה, כמו גם סיבוב על ציר וכידון מתכוונן לנוחות מירבית. גם מערכת ההתנעה, הכיבוי והשליטה ברכב מתוכננת במיוחד להיות קלה, פשוטה ונוחה ותוכלו אפילו למצוא קלנועיות מתקפלות.
 • רכב עמיד וחזק לשנים רבות – לקלנועיות יש מנוע חזק ואמין, שפועל ביציבות לאורך שנים. הקלנועיות של ריידר מגיעות גם עם 3 שנות אחריות.  גם הצמיגים של הקלנועית עמידים מאוד בפני פנצ’רים ולכן ניתן לנסוע עם הרכב גם אם יש פנצ’ר – עד שתוכלו לתקן אותו.
 • בטיחות – הקלנועיות שלנו עומדות בתקנים מחמירים של מכון התקנים הישראלי והאירופאי וגם נבדקות באופן קבוע על ידי מעבדות אירופאיות בעלות שם עולמי. הן מצוידות במערכת האטה מיוחדת לסיבובים לצד אלמנטים נוספים, כדי שתוכלו לנסוע בבטיחות לשנים רבות.
 • נסיעה נוחה וחלקה – בולמי זעזועים תורמים לתחושת הנוחות בעת הנסיעה, לצד צמיגים מיוחדים ללא פנימית, המאפשרים מעבר קל ונעים מעל כל מכשול, כדי לספק נסיעה חלקה ורכה.
 • תוספת אביזרים להשלמת החוויה – הקלנועיות של ריידר מגיעות עם כל האביזרים הייעודיים לתרום לתחושת הנוחות וחווית הנאה בנסיעה. למשל כיסוי נגד גשם, המגן על הנוסעים מפני רטיבות ורוח, לצד סל או ארגז לאחסון ועוד. 
 • תחבורה ירוקה – עובדת היותה כלי רכב חשמלי, הופכת את הקלנועית לכלי רכב ירוק וידידותי לסביבה. נוסף על קלות ונוחות של פעולת הטעינה, זהו כלי תחבורה שעוזר לשמור על הסביבה.

לסיכום, קלנועית היא כלי רכב שמציע אינספור יתרונות ובעיקר עוזר לשפר את איכות החיים של המשתמשים בו. הקלנועיות של ריידר מציעות עוד יתרונות ייחודיים שהופכים את הניידות לחוויה.

צרו קשר למידע נוסף!

FacebookWhatsAppTwitterEmail

חייגו עכשיו

ייעוץ ראשוני

וואטסאפ
ייעוץ בוואטסאפ דילוג לתוכן