5 יתרונות בולטים של קלנועית חשמלית

24 נובמבר 2020

תוכן העניינים

אתם רואים אותה לא מעט ושומעים עליה המון: קלנועית חשמלית! רגע לפני שגם אתם נהנים מהדגמה של קלנועית ללא עלות בביתכם, לפניכם סקירה קצרצרה של יתרונותיה הבולטים. נסיעה טובה! 

1.רישיון נהיגה? אתם יכולים להשאיר אותו בבית

ישנו מיתוס נפוץ כי על מנת לנהוג על הקלנועית, יש להחזיק ברישיון נהיגה תקף. מיתוסים בנפרד ומציאות בנפרד! לא משנה אם כל חייכם נהגתם או אם מעולם לא הוצאתם רישיון נהיגה: קלנועית חשמלית מאפשרת גם לכם לנסוע בדרכים טובות ללא רישיון או מעבר במבחן התיאוריה. הקלנועית מותאמת לנסיעה בשכונת המגורים שלכם וגם ברחבי העיר, כאשר הקלנועיות שלנו ידועות בתכונות מרשימות במיוחד:

  • מנוח חזק עם 3 (!) שנות אחריות
  • מערכת האטה אוטומטית למינוף הבטיחות

2.תחזוקה פשוטה, קלה וזולה

מי אמר ששדרוג איכות החיים מצריך מכם להשקיע המון כסף? קלנועית חשמלית מבוססת על השקעה כספית צנועה בהשוואה לרכב הפרטי, תוך שאינכם נדרשים להשקיע רבות בתחזוקת הקלנועית. התחזוקה מבוססת בעיקר על חוקים של “עשה” ו”אל תעשה”, ופחות על בדיקות יקרות או טיפולים חיצוניים. 

3.הגיע הזמן להיפרד מתחנות הדלק, אחת ולתמיד

ישנם לא מעטים באוכלוסיית גיל הזהב שמעדיפים להתנייד באמצעות התחבורה הציבורית. השיקול? בעיקר כלכלי. תפעול ואחזקה של רכבים פרטיים מצריכים השקעה של אלפי שקלים בשנה, וזאת עוד מבלי שדובר על הוצאות הדלק שתעריפיו רק ממשיכים לעלות. עם קלנועית חשמלית – אתם לא צריכים להגיע כלל לתחנות הדלק! הקלנועית החשמלית כשמה כן היא – חשמלית. 

ההטענה הינה חשמלית, כאשר תדירות ההטענה המומלצת היא פעם אחת ביום. כך, אתם נהנים מחיסכון כספי אדיר, התניידות עצמאית ללא תלות בתחבורה הציבורית ואפס תלות בתחנות דלק. 

4.דרכון? יש! מזוודה? יש! קלנועית? יש!

אם יש משהו שאוכלוסיית הזהב אוהבת במיוחד הוא לטייל. אחרי שנים בהן התמסרתם לגידול הילדים ולטיפוח הקריירה, מגיע לכם לנוח וליהנות. גם אתם מתכננים לצאת לטיול מאורגן בחו”ל? בפעם הבאה שתגיעו לנתב”ג, תוכלו להגיע עם קלנועית חדשה – הקלנועית המתקפלת שעולה אתכם לטיסה. הקלנועית מבססת בעבורכם את התנאים הטובים ביותר לחופשה חלומית – ללא מאמץ פיסי ועל בסיס התניידות קלה ופשוטה.

5.אפשרויות מימון נרחבות

ואם אתם צריכים יתרון נוסף, הנה הוא: תוכלו לרכוש קלנועית חשמלית מכספכם, אך תוכלו גם ליהנות מסיוע במימון רכישת הקלנועית. הגופים הבאים מציעים השתתפות ברכישת הקלנועית, מה שמאפשר גם לכם לצאת לדרך חדשה ונוחה (גם כלכלית): משרד הבריאות, משרד הביטחון ומשרד האוצר.

יתרונות בולטים נוספים:

  • ניתן לאחסן את הקלנועית גם בכותלי הבית 
  • כלי התורם לתחושת העצמאות ומעודד מפגשים חברתיים
  • תפעול פשוט, נוח וידידותי

“חשמלית ריידר” – כבר 40 שנים שאנחנו תורמים לחופש התנועה של אוכלוסיית הזהב היקרה! גם אתם רוצים ליהנות מהיתרונות של קלנועית חשמלית? פנו אלינו עוד היום לתיאום הדגמה ללא עלות!

FacebookWhatsAppTwitterEmail

חייגו עכשיו

ייעוץ ראשוני

וואטסאפ
ייעוץ בוואטסאפ דילוג לתוכן