תחזוקה נכונה של קלנועית – עצמאות ונוחות לטווח ארוך

17 מאי 2023

תוכן העניינים

קלנועית היא כלי רכב המיועד לספק לכם עצמאות ארוכת טווח, נוחות ובטיחות לכל אורך הדרך.

לכן, כאשר אתם בוחרים בדגם המושלם עבורכם ומתחילים להנות מהשימוש בה חשוב לשמור עליה במצב תקין, על ידי הקפדה על פעולות תחזוקה פשוטות.

כך עושים את זה:

תחזוקת קלנועית בקלות

היופי בקלנועית הוא שאין ממש צורך בפעולות אחזקה יקרות ומסובכות – בתנאי שאתם רוכשים מלכתחילה קלנועית איכותית שעברה בדיקות איכות, שיש לה תו תקן, או קלנועית יד שניה שעברה בדיקות מקיפות של טכנאי מקצועי וקיבלה טיפול מלא כדי להביא אותה למצב פעילות מעולה.

בנוסף, דגם איכותי מבית טוב מגיע גם עם אחריות על תיקונים וחלקי חילוף, עם אפשרות להארכת תקופת האחריות – כדי שתמיד יהיה לכם שקט.

ובכל זאת יש מספר פעולות שתוכלו לעשות כדי לשמור על הקלנועית שלכם במצב תקין לטווח ארוך ככל הניתן:

  1. הטעינו את המצבר טעינת מצבר לאחר יום של נסיעות זוהי פעולה חשובה שמטרתה להבטיח לכם מצבר מלא ליום שלמחרת, אך גם לשמור על המצבר במצב תקין ולאפשר לו להמשיך לפעול לטווח ארוך ללא תקלות.
  2. כיסוי להגנה מפני רטיבות ולכלוך כאשר הקלנועית שלכם חונה, במיוחד בימי חורף, אובך, או אם יש בסביבה אתר בניה ושיפוצים – כדאי לכסות אותה בכיסוי הגנה ששומר עליה מפני לכלוך ורטיבות. אמנם דגם איכותי בעל מידה מסוימת של עמידות בפני רטיבות ולכלוכים, אך אין ספק כי מעטה הגנה נוסף שומר עליה טוב יותר לטווח ארוך יותר.
  3. חניה ונסיעה הקפידו לנסוע רק בדרכים מותרות ולשמור על המהירות המותרת. בנוסף, מומלץ להקפיד על חניה במקום נקי ויבש, שבו הקלנועית לא צוברת לכלוך ולחות בזמן שהיא ממתינה לכם.
  4. לחץ אוויר בגלגלים פעולה פשוטה שיכולה לקחת אתכם למרחקים ארוכים (תרתי משמע) היא בדיקת לחץ אוויר תקין בגלגלים. כאשר יש לכם לחץ אוויר תקין בגלגלים אתם שומרים על הגלגלים עצמם מפני שחיקת יתר, שומרים על הבטיחות של עצמכם וגם על בלאי נמוך יותר של חלקים אחרים.
  5. ניקיון תקופתי גם אם אתם שומרים על הקלנועית בעזרת כיסוי מתאים, מומלץ לנקות אותה מדי פעם מלכלוך שהצטבר במהלך הנסיעה על החלק התחתון של כלי הרכב, ולוודא שאין חשיפה ממושכת של רטיבות לחלקי מתכת בכלי הרכב.

החשמלית שלוקחת אתכם רחוק ובטוח

חברת חשמלית ריידר מספקת קלנועיות איכותיות – חדשות או יד 2, שמגיעות מהיצרנים הטובים בעולם.

החברה מקפידה לספק רק חשמליות איכותיות, עם אחריות ארוכת טווח, גם במקרה של חשמלית / קלנועית משומשת.

הכל כדי להבטיח שתהיה לכם הנאה שלמה וארוכת טווח מכלי הרכב החדש שלכם ומתנועה עצמאית במרחב.

רוצים לבדוק אותה מקרוב? צרו קשר לתיאום נסיעת מבחן אצלכם בבית!

FacebookWhatsAppTwitterEmail

חייגו עכשיו

ייעוץ ראשוני

וואטסאפ
ייעוץ בוואטסאפ דילוג לתוכן