תוספות ואביזרים לקלנועית

תוספות ואביזרים לקלנועית

חשמלית ריידר מציעה מגוון תוספות ואביזרים לקלנועיות כדי לאפשר ללקוחותינו ליהנות מחוויית נסיעה משודרגת ומהנה יותר.

התוספות והאביזרים המוצעים החברה, הנם מותאמים בקפידה לקלנועיות שלנו, כך שתהיו בטוחים כי עשיתם את הבחירה הטובה ביותר. צוות המומחים של חשמלית ריידר ישמח להתאים למענכם את האביזרים באופן אישי על פי הצורך והשימוש.

הכירו את סוגי התוספות והאביזרים שלנו:

כיסוי לנסיעה בגשםקלנועית היא כלי רכב פתוח החשוף לרוחות וגשמים. נסיעה בקלנועית בגשם יכולה להיות לא נוחה בלשון המעטה, ולכן תוכלו למצוא מגוון כיסויים לקלנועית לעונת הגשם, המגנים על הקלנועית והנוסעים מפני פגעי מזג האוויר.

גלגלים רחבים – פעמים רבות אנשים נוסעים בדרכי עפר (בעיקר בקיבוצים ומושבים), ולכן הם זקוקים לשדרוג הגלגלים. לרשותכם מגוון רחב של גלגלים המותאמים לקולנועיות שלנו, ביניהם גם גלגלים רחבים לנסיעה באזורי עפר ואבנים.

מנעולים לקלנועית – אנו מציעים מגוון מוצרי בטיחות לשמירה ומניעת גניבה, כגון מנעול חוליות חזק המאפשר לקשור את הקלנועית בצורה בטוחה.  

פתרונות אחסון לקלנועית – כל הדגמים הגדולים או הבינוניים של קלנועיות אצלינו מגיעים עם סל קדמי או אחורי לנשיאת ציוד אישי, קניות בסופר וכו'.

מצברים לקלנועית – אנשים הנוסעים עם הקלנועית למרחקים ארוכים זקוקים למצבר גדול יותר – 85-100 אמפר. לרשותכם מצברים איכותיים ביותר המתאימים לנסיעות ארוכות.

תפסן למקל או להליכון – באפשרותכם לרכוש תופסנים להליכון או למקל הליכה, כך שלא תאלצו להחזיק אותם במהלך הנסיעה בקלנועית.

פיקוד שבת – פיקוד שבת מאפשר לשומרי שבת לנסוע בשבת עם הקלנועית. הפיקוד מכיל רכיב אלקטרוני שפותח על ידי מכון צ.מ.ת המאפשר נסיעה בשבת כהלכה.

כחלק מהשירות, חשמלית ריידר מציעה אפשרות להרחבת האחריות.

לפרטים נוספים וייעוץ עם המומחים

השאירו פרטים או התקשרו אלינו עכשיו

ליעוץ או הדגמה חינם בביתכם השאירו פרטים: