תפריט
תפריט

קלנועית מחיר – השוואת מחירי קלנועיות והדגמים השונים

קלנועית מחיר – השוואת מחירי קלנועיות והדגמים השונים

קלנועית מחיר
ישנם סוגים שונים של קלנועיות, החל מכאלו הנכנסת למזוודה ועד קולנועיות גדולות המתאימות לזוג ואפילו עם קצת מקום לנכדים. לכל אחת יש את המאפיינים שלה ובהתאם לכך המחירים.

אז החלטתם על רכישת קלנועית -ועכשיו אתם בשלב המחקר- אז אנחנו רוצים לעשות לכם חיים יותר קלים ולעזור לכם בבחירה הנכונה -היום רואים שימוש נרחב בקלנועית בקיבוצים, מושבים, בתי אבות וגם בתוך הערים. מי שנזקק לקלנועית יכול לרכוש קלנועית חדשה מהיבואן או היצרן, להשכיר או לחפש אחר קלנועית חשמלית מיד 2. אם הרשו לנו לספר לכם קצת על ההבדלים בין חדשה לבין קלנועית יד שנייה, קלנועית מתקפלת למזוודה וכל מה שצריך לדעת על האחריות על החלקים ולמה לצפות.

קלנועית מחירים

אם למשל תרצו קלנועית מתקפלת למזוודה, כזו שניתן בקלות לקפל ולקחת לנסיעות וטיולים, המחירים נעים בין  עשרת אלפים שקלים, ועשוי להשתנות מעט בהתאם לתוספות ולדגם. המחיר שציינו מתייחס לקלנועית מתקפלת למזוודה חדשה.

אם אתם רוצים לחסוך קלנועית ובחרתם לרכוש קלנועית מיד שנייה, להלן כמה טיפים חשובים לרכישת קלנועית משומשת- ראשית כל יש בפניכם שתי אפשרויות, האחת היא לרכוש מאדם פרטי והשנייה היא לרכוש מאחד המשווקים אשר מציע לצד מוצרים חדשים גם קלנועיות משומשות. מוטב להעדיף את משווקי הקלנועיות מכיוון שבטרם המכירה הם ישפצו את הקלנועית ויתקנו את כל הליקויים, כמו כן הם יכולים להעניק מספר חודשי אחריות, וגם כן המחירים משתנים בהתאם לדגם.

ומה לגבי מחיר קלנועית יד 2 ?

עלות מחיר קלנועית יד שנייה מאפשר לכם לחסוך אלפי שקלים. לא רק שאתם מקבלים אותה במחיר מוזל, כאשר רוכשים אצל המפיצים ניתן גם לקבל הסדר תשלומים נוח, דבר שלא יעניק לכם אדם פרטי המוכר קולנועית משומשת.

עוד נקודה חשובה למי שמחפש קלנועית משומשת היא חלקי החילוף. חשוב לוודא אצל היבואנים או היצרנים שאכן יש מלאי של חלקי חילוף עבור הדגם שאתם קונים.ברמת העיקרון ככל שהקלנועית יותר גדולה וחזקה, כך המחיר שלה יותר גבוה- מוזמנים להשאיר פרטים ונשמח להתאים את הקלנועית המתאימה במיוחד בשבילכם.

ליעוץ או הדגמה חינם בביתכם השאירו פרטים:

מאמרים נוספים שיעניינו אותך

קלנועית – כללי בטיחות

בטיחות לפני הנסיעה כשירות המשתמש – מצב פיזי ומנטלי כשיר לנהיגה והתמצאות בדרך. מוטוריקה של הידיים, ראיה ושמיעה תקינה. מעל גיל 70 מומלץ לבצע בדיקות

קרא עוד »
דילוג לתוכן