קלנועית זוגית

קלנועית זוגית

קלנועית זוגית

מבית חשמלית ריידר בעלת המושב הזוגי הרחב ביותר בארץ.
בעלת מבנה רחב לנוחות מרבית בנסיעה עם שני נוסעים ומצוידת במנוע גדול 3 כ"ס לנסיעה גם בעליות קשות במיוחד.
כל המוצרים שלנו עומדים בתקנים המחמירים ביותר ונבדקו ע"י מעבדות אירופאיות בעלות שם עולמי כמו TUV, ומכון התקנים הישראלי.
המוצרים שלנו הם היחידים בעלי מערכת האטה אוטומטית בסיבוב, לשמירה על בטיחות המשתמש.
מערכת ההנעה שלנו עברה תהליך חיסום טרמי המקנה חוזק רב לרכיבים הנעים ואמינות גבוהה במיוחד לנסיעה לאורך שנים.

קלנועית במבחר סוגים

ישנם סוגים שונים שונים של קלנועיות המתאימות למטרות שונות. למשל יש מי שנזקק לאחת קלה אותה ניתן לקחת ברכב או במטוס, אחרים נזקקים לקלנועית זוגית ואולי גדולה יותר עם מקום לנכדים וגם ארגז מטען.

כמו ברכישת קלנועית חדשה, יש להתאים את הקלנועית לאופי השימוש. אין צורך לרכוש קלנועית גדולה וכבדה אם זה לא הצורך. בחרו אחת המתאימה לצרכים שלכם ותיהנו מפתרון ניידות נוח ובטוח.

ליעוץ או הדגמה חינם בביתכם השאירו פרטים:

אנשים מבוגרים במקרים רבים סובלים מקשיים בהליכה, ולא רק קשישים, גם צעירים הסובלים ממחלות או מומים עשויים להתקשות בהליכה. קלנועית היא הפתרון המציע ניידות במקרים אלו – כלי רכב חשמלי קל המיועד לנסיעה אטית ולמרחקים קצרים. בשוק ישנם דגמים שונים של קלנועיות הנבדלות אחת מהשנייה במאפייניהן. אחד ההבדלים המהותיים, אשר כמובן משפיע על גודלה ומחירה של הקולנועית הוא השאלה האם זוהי קלנועית לנוסע יחיד או קלנועית לשני נוסעים. אם אתם שוקלים לרכוש או אולי להשכיר קלנועית, חשוב שתדעו שישנן אפשרויות שונות. אז מהו שיקול ההחלטה ומה עוד צריך לדעת.

אנו תמיד אומרים את אותו הדבר, כאשר רוצים להחליט איזו קלנועית לרכוש, הדבר הראשון שעליכם לעשות הוא להגדיר את מאפייני השימוש על מנת לדעת איזו קלנועית מתאימה לכם. במקרה הזה, מכיוון שקלנועית לשני נוסעים היא יותר גדולה ויקרה, עליכם לשאול את עצמכם אם זה באמת נחוץ עבורכם, או שניתן להסתפק בקלנועית לנוסע יחיד. אנשים רבים בוחרים בקלנועית לשני נוסעים, היא אידאלית לזוג הורים מבוגרים או לקשיש עם מלווה, אך בהחלט ישנם גם כאלו אשר יכולים להסתפק בקלנועית לנוסע יחיד.

חשמלית ריידר ישמחו להתאים עבורכם את הקלנועית הזוגית 

 

 

דילוג לתוכן