תפריט
תפריט

קלנועית – כלי התחבורה למבוגרים שנוסע על הכביש

קלנועית – כלי התחבורה למבוגרים שנוסע על הכביש

קלנועית חשמלית למבוגרים
בגיל מבוגר אנו לפעמים מתקשים להתנייד; כושרנו הגופנו הוא כבר אינו כפי שהייה והליכה קצרה בשכונה, כמו למשל לצורך קניית מצרכים במכולת השכונתית הופכת להיות משימה קשה. להיות תלויים באחרים, כמו למשל בני משפחה אשר יסיעו אותנו או יערכו את הקניות בשבילנו זה לא נוח ולא נעים. גם לאנשים מבוגרים מגיע לשמור על עצמאותם למרות הקשיים הפיזיים. אז מה הפתרון?

כלי תחבורה למבוגרים אשר נוסע על הכביש ואינו דורש רישיון נהיגה או ביטוח.- הקלנועית כבר מזמן הפכה להיות ללהיט ורבים משתמשים בה. הקלנועית החשמלית משנה את החיים של מאות אלפי מבוגרים בגיל השלישי הנהנים מפתרון התניידות פשוט, נוח ובטיחותי. ישנם סוגים שונים המתאימים למטרות שונות, כולל קלנועיות מתקפלות.

יתרונות הקלנועית

קלנועית חשמלית מאפשר גם לנו המבוגרים להתנייד ממקום למקום בצורה נוחה וחשוב מכל גם בטוחה. הקלנועית היא אינו כלי רכב המגיע למהירויות גבוהות אלא כלי תחבורה אשר נועד לתת פתרון למי שמתקשה ללכת ברגל, במהירות מתונה ולא מסוכנת. הקלנועית החשמלית מיועדת לנסיעה על המדרכה אך במקרים והדרך אינה מאפשרת נסיעה על המדרכה, ניתן לרדת לכביש.

הקלנועית מאפשרת לאנשים בגיל מבוגר לשמור על עצמאותם. לרוב המהדורות של הקלנועית ישנו גגון המספק הגנה מהשמש או הגשם וזהו פתרון מושלם לכל עונות השנה.

קלנועית אינה דורשת דלק, היא עובדת על חשמל באמצעות סוללה נטענת, מה שהופך אותו לכלי רכב ידידותי לסביבה ואידיאלית לנסיעה בסביבת המגורים מבלי להוסיף לזיהום האוויר. ניתן להטעינה בשקע החשמל הביתי ואין צורך בפרוצדורות מסובכות.

הקלנועיות החשמליות מגיעות במהדורות שונות המאפשרות לכל אחד ואחת למצוא את זו המתאימה לצרכיו. ניתן למצוא קלנועית לזוג או קלנועית ליחיד ומי שירצה מהדורה חסכונית יותר יכול להזמין קלנועית מיני שתענה על דרישותיו.

קלנועית חשמלית לוקחת בחשבון את אופי השימוש היום יומי וניתן לצייד אותה בסל אחורי אטום למים, דבר מעולה לצורך ביצוע הקניות והובלת חפצים קטנים. כמו כן ניתן להתקין תפס מיוחד למקל הליכה או הליכון, דבר הפותר הרבה בעיות למתקשים בהליכה.

ניתן גם להשיג קלנועית מיני מתקפלת, זוהי קלנועית מיני במשקל נמוך במיוחד אשר ניתן בקלות לקפל אותה ולהכניס לתא המטען של הרכב ואפילו למטוס. קלנועית מתקפלת היא פתרון מעולה המאפשר למבוגרים ולבעלי מוגבלויות לשמור על יכולת ההתניידות האישית גם כאשר הם נמצאים בנסיעות רחוקות מהבית.

קלנועית מחירים

אנשים רבים דואגים לגבי מחירי הקלנועית ואנו בהחלט מבינים דאגה זו. במקרים רבים לאנשים מבוגרים ובעלי מוגבלויות ישנו גם קושי כלכלי ולכן אנו עושים את כל המאמצים להנגיש לציבור קלנועית מחירים עממיים. אנו מציעים תנאי תשלום נוחים, עד 12 תשלומים ללא ריבית. כמו כן ישנם דגמים קומפקטיים וזולים במיוחד.

קלנועית – לא למבוגרים בלבד

רבים מהמשתמשים בקלנועית הם מבוגרים בני הגיל השלישי אך לא רק; קלנועית חשמלית מתאימה לכל מי שמתקשה בהליכה והתניידות ואלו יכולים להיות אנשים הסובלים ממחלות וממוגבלויות שונות ללא קשר לגילם. ישנם אנשים אשר נעזרים בקלנועית באופן זמני, למשל לאחר תאונה או מחלה המגבילה את יכולת ההתניידות שלהם באופן זמני. קלנועית חשמלית יכולה לתת פתרון טוב לכולם.

בעזרת הקלנועיות של חשמלית ריידר אתם יכולים להתנייד בקלי קלות וליהנות מאיכות חיים ועצמאות. אל תוותרו על החופש לצאת מהבית, לבצע פעולות וליהנות. בעזרת הקלנועית תוכלו לצאת לנסיעות בשכונה, לבקר בפארק, לצאת לקניות, לבקר את הנכדים ולבצע את כל הפעולות הדורשות התניידות לבדכם!

 

 

ליעוץ או הדגמה חינם בביתכם השאירו פרטים:

מאמרים נוספים שיעניינו אותך

קלנועית – כללי בטיחות

בטיחות לפני הנסיעה כשירות המשתמש – מצב פיזי ומנטלי כשיר לנהיגה והתמצאות בדרך. מוטוריקה של הידיים, ראיה ושמיעה תקינה. מעל גיל 70 מומלץ לבצע בדיקות

קרא עוד »
דילוג לתוכן