בימבה חשמלית – הכירו את הקלנועית שהיא למעשה רכב קטן

בימבה חשמלית – הכירו את הקלנועית שהיא למעשה רכב קטן

בימבה חשמלית
ישנם סוגים שונים של קלנועיות, לכל דגם יש את היתרונות והאביזרים שבהם הוא מצויד, אך עד עכשיו לא ראינו קלנועית עם מזגן. הרשו לנו להציג בפניכם בימבה חשמלית, כלי רכב המגדיר מחדש את מושג הקלנועית.

בימבה חשמלית – נעים להכיר

בימבה חשמלית היא קלנועית לכל דבר, למרות שהיא נראית ממש כמו רכב קטן ומצוידת בפינוקים ממש כמו רכב. אך מבחינת ההנעה החשמלית, הביצועים והחוק הישראלי דינה כדין קלנועית. בימבה חשמלית מתאימה לנסיעה על מדרכה, בהנחה שיש מספיק מקום להולכי הרגל והיא מגיעה למהירות של 12 קמ“ש.

אתם בטח כבר סקרנים לגבי המחיר, אבל חכו רק רגע , יש עוד… בימבה חשמלית היא ממש כמו רכב קטן בעל שתי דלתות המצויד במיזוג אוויר, מצלמת רוורס, מערכת שמע ואפילו אזעקה. אין צורך ברישיון נהיגה בעלת נסיעה בבימבה החשמלית, קל לתפעל אותה וכמובן אין צרוך בדלק (הנעה חשמלית); היא עובדת על סוללת ליתיום אותה ניתן לטעון בשקע הביתי, זמן הטעינה שלה הוא כשש שעות, דבר המעניק לכם טווח נסיעה של כ 60 ק“מ! הגודל המינימלי מאפשר לחנות אותה בקלות, דבר מעולה במרחב האורבני.מי שמתחשק לו לנסוע בסטייל, יכול להוריד את הדלתות וליהנות מרכב פתוח כאשר מזג האוויר מאפשר זאת. מדובר בפעולה פשוטה.

אחח המזגן

המזגן הוא אחד השיפורים החשובים ביותר שמביאה לנו הבימבה החשמלית. הקיץ הישראלי ידוע בזכות הטמפרטורות הגבוהות, דבר שמקשה על כל סוגי  האוכלוסיה בארץ. הטמפרטורות הגבוהות משאירות את רוב האנשים בבית ואפילו לאלה שיש  להם סוגים שונים של קלנועיות והם כמובן  מעדיפים להישאר בבית ולא לסבול מהחום הכבד. מכאן יוצאת  ההבשורה של הבימבה החשמלית, שהיא הקלנועית היחידה בעולם הכוללת מזגן, דבר המשנה את כל חוויית השימוש ומעניק הרבה ערך מוסף לקשישים.

הבימבה החשמלית מתאימה לנהיגה מגיל 16, אך עיקר השימוש בה הוא עבור קשישים ובעלי מוגבלויות הסובלים מקשיי התניידות ,ככלי רכב מעולה לשימוש בבתי אבות, קיבוצים ומושבים  ואפילו בתוך מבנים גדולים כמו מפעלים.

בימבה חשמלית מחיר

טוב… אז אחרי ששמענו על היתרונות של הקלנועית מסוג בימבה הגיע הזמן לדבר על הדבר המאוד חשוב שהוא כמובן .. המחיר :  אנשים רבים אשר שמעו על הבימבה החשמלית והתוספים אשר משדרגים אותה מעל כל הקלנועיות, חושבים שהיא דבר יקר. מחיר המוצר נע בסביבות השלושים אלף שקלים, בהחלט סכום סביר ומוצדק תמורת כלי רכב קל, איכותי, בטוח ונוח

ליעוץ או הדגמה חינם בביתכם השאירו פרטים:

מאמרים נוספים שיעניינו אותך

דילוג לתוכן