בימבה חשמלית לגדולים – הכירו את הקלנועית שהיא למעשה רכב קטן

בימבה חשמלית לגדולים – הכירו את הקלנועית שהיא למעשה רכב קטן

ישנם סוגים שונים של קלנועיות, לכל דגם יש את היתרונות והאביזרים שבהם הוא מצויד, אך עד עכשיו לא ראינו קלנועית עם מזגן. הרשו לנו להציג בפניכם בימבה לגדולים חשמלית, כלי רכב המגדיר מחדש את מושג הקלנועית.

בימבה לגדולים חשמלית – נעים להכיר

בימבה לגדולים חשמלית היא קלנועית לכל דבר, למרות שהיא נראית ממש כמו רכב קטן ומצוידת בפינוקים ממש כמו רכב. אך מבחינת ההנעה החשמלית, הביצועים והחוק הישראלי דינה כדין קלנועית. בימבה מתאימה לנסיעה על מדרכה, בהנחה שיש מספיק מקום להולכי הרגל והיא מגיעה למהירות של 12 קמ“ש.

אתם בטח כבר סקרנים לגבי המחיר, אבל חכו רק רגע , יש עוד… בימבה לגדולים חשמלית היא ממש כמו רכב קטן בעל שתי דלתות המצויד במיזוג אוויר, מצלמת רוורס, מערכת שמע ואפילו אזעקה. אין צורך ברישיון נהיגה בנסיעה בבימבה, קל לתפעל אותה וכמובן אין צרוך בדלק (הנעה חשמלית); היא עובדת על סוללות אותן ניתן לטעון בשקע הביתי, זמן הטעינה שלה הוא כשש עד שמונה שעות, דבר המעניק לכם טווח נסיעה של כ 60 ק“מ! הגודל המינימלי מאפשר לחנות אותה בקלות, דבר המקל מאוד על הניידות במרחב האורבני. מי שמתחשק לו לנסוע בסטייל, יכול להוריד את הדלתות וליהנות מרכב פתוח כאשר מזג האוויר מאפשר זאת. מדובר בפעולה פשוטה.

אחח המזגן

המזגן הוא אחד השיפורים החשובים ביותר שמביאה לנו הבימבה לגדולים חשמלית. הקיץ הישראלי ידוע בזכות הטמפרטורות הגבוהות, דבר שמקשה על כל סוגי האוכלוסיה בארץ. הטמפרטורות הגבוהות משאירות את רוב האנשים בבית ואפילו לאלה שיש  להם סוגים שונים של קלנועיות והם כמובן מעדיפים להישאר בבית ולא לסבול מהחום הכבד. מכאן יוצאת הבשורה של הבימבה לגדולים חשמלית, שהיא קלנועית הכוללת מזגן, דבר המשנה את כל חוויית השימוש ומעניק הרבה ערך מוסף למשתמש.

הבימבה לגדולים חשמלית מתאימה לנהיגה מגיל 16,ככלי רכב מעולה לשימוש בקיבוצים, במושבים, בערים, במפעלים ואפילו בתוך מבנים גדולים.

בימבה לגדולים חשמלית – מחיר

טוב… אז אחרי ששמענו על היתרונות של הקלנועית מסוג בימבה לגדולים חשמלית הגיע הזמן לדבר על הדבר המאוד חשוב שהוא כמובן .. המחיר :  אנשים רבים אשר שמעו על הבימבה והתוספים אשר משדרגים אותה מעל כל הקלנועיות, חושבים שהיא דבר יקר. מחיר המוצר נע בסביבות השלושים אלף שקלים, בהחלט סכום סביר ומוצדק תמורת כלי רכב קל, איכותי, בטוח ונוח.

ליעוץ או הדגמה חינם בביתכם השאירו פרטים:

מאמרים נוספים שיעניינו אותך

דילוג לתוכן